Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell éreznem tüneteket?

Mikor kell éreznem tüneteket?

Figyelt kérdés

Sikeres beágyazódást követően mikor kell éreznem tüneteket és konkrétan miket? Sok helyen olvastam apró szurkáló fájdalomról például :)

Ha történik beágyazódás, és később is együtt vagyunk a párommal az jelenthet gondot? (pco-m van)



2022. febr. 27. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Úgy a 6.-7. héttől.

Előtte ugyanazt érzed kb. mint menstruáció előtt.

Az első tüneted az lesz, hogy nem jön meg, amikorra vártad, a teszten pedig 2 csík van..

2022. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Sose kell.

Van, aki minden kellemetlenség nélkül átvészeli az egész terhességet.

Más a 6. héttől végig sz@rul van.

Ahány nő, annyiféle terhesség.

Ez a szurkálósdi meg butaság, ha nagyon figyeled magad, ilyesmit kb. napi szinten produkál az ember, csak nem tulajdonít neki jelentőséget.

2022. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát első két gyereknél semmi nem volt csak nőtt a hasam.
2022. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem menstruàciòs fàjdalomhoz hasonlò volt/van kb 3hete. Gyakran puffadok. (Elvileg 6hetes vagyok)

De én is ùgy hallottam hogy ez mindenkinél màs.

2022. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem kell, csak lehet, hogy lesznek tünetek
2022. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha lesz tüneted, az 6-7 hetesen kezdődik, akkor annyi már a hcg szinted, hogy megérezd.


De abszolút nem törvényszerű, nekem pl 4 gyerekem van 4 terhességből és az összes tünetem annyi, hogy a 3 naggyal megnőtt a libidóm, a kicsivel meg annyi sem. 😊

2022. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Mindhárom gyermekemnél a 6.heten kezdődött napra pontosan. Elsőnél csak 12 hét után lett jobb. Másodiknál 6-8ig tartott és utána semmi. A harmadiknál pedig még mindig tart és most vagyok 12 hetes 🤮. Jó lenne ha vége lenne 😔😄
2022. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nnn3 válasza:

Nekem az első terhességnél enyhe görcs volt, már a pozitív teszt előtt éreztem, azt hittem, hogy "holnap megjön". De amikor már a második ilyen nap volt, elkezdtem tesztelni, 1-2 nap múlva pozitív lett. Ez az enyhe görcsölgetés kitartott a 13. hétig, emellett pedig 6 hetesen kezdődtek az émelygős tünetek. Illetve még az első pozitív tesztnél éjjel nagyon furcsa derékfájdalmam volt.

Most megint terhes vagyok, semmi tünetem nem volt, most, 6 hetesen kezdek émelyegni.

2022. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!