Lehet baba ? PCOS

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pcos om van. Nőgyogyászom irt fel gynositolt mert nem jött össze a baba.

Elkezdtem szedni menstruáció után egészen peteérésig , eggyütt voltunk párommal. 8 nap múlva azt hittem hogy korábban megjött (ez este volt) barna volt egy tampont használtam csak el , reggelre semmi nem volt. Görcsölgettem is pár napot de enyhe volt. 3 napja késik de olyan érzés mintha meg akarna jönni de semmi görcs. Mindig volt menstruációm elött vizes folyásom most csak enyhe maszat fehér folt volt. Nem merek tesztelni félek a csalódástól mivel pcos miatt volt hogy késett pár napot meg volt hogy elöbb megjött. Valaki járt már igy volt esetleg baba ? Elöző babámnál (3éves már) csak annyi tünet volt hogy nem jött meg. Köszönöm a válaszokat előre is.



2022. márc. 15. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

"Valaki járt már igy volt esetleg baba ?"

Biztosan.

"Nem merek tesztelni félek a csalódástól mivel pcos miatt volt hogy késett pár napot meg volt hogy elöbb megjött."

Oké.

2022. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Bármi lehet, ha nem tesztelsz legkésőbb szülésnél kiderül.
2022. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Tesztelj, az a tuti :)

Nekem is olyan volt, hogy mar nagyon megjovos erzesem volt, csak nem akart megjonni. Hat teszteltem egyet es a tesztcsik azonnyomban, meg a kontrollcsik elott bepirosodott 😀

Hajra!

2022. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tesztelsz akkor nem fogod megtudni hogy miért késik
2022. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gynositol nem vényköteles, nem fog tőle könnyebben összejönni a baba. Az egy étrendkiegészitő.


PCOS -val nagy eséllyel Inzulinrezisztenciad is van, legalábbis pco mellett nagyon gyakori. Azt kizárták már?

Ha IR is van (de egyébként PCOS -ra is!) kéne diéta és (ir-re gyógyszer is) a mio inozitol mellé... Endokrinologus tudna segíteni a hormonok helyreallitasàban, nem a nőgyógyász


Nem tudjuk h terhes vagy-e... Tesztelj

2022. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merek tesztelni félek a csalódástól"

Az sokkal jobb, ha a lelked mélyén reménykedsz (mert most nyilván az történik) még egy darabig, és esetleg megjön, csak később. Biztosan kellemesebb lenne 2 hét múlva egy váratlan csalódás, mint holnap? Te tudod, de nekem ez nem logikus. Ha meg kiderül, hogy babát vársz, legalább 1 csalódással kevesebb.

2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?Ne félj mert legalàbb kiderül hogy mi a helyzet.Jobb mint a bizonytalansàg.Én nem bìrnàm.Tudni akarnàm hogy mi van.
2022. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!