Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik és ilyen a teszt ?

8 napja késik és ilyen a teszt ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A dátumok:

Utolsó mensi :

február 12


Egyetlen együttlét dátuma : február 27.


Ciklus hossza: 27-28 nap


Elmaradt mensi dátuma: március 12.


Teszt elvégzésének napja : ma (március 19. )


Teszt :


[link]


Teszt neve : Xepil


Na most van már egy lányom , vele a nem várt mensi napján sokkal erősebb volt a teszt (xepil)


Ez a teszt pedig 7-8 nap után ilyen halvány … igazából nem volt tervben teso de ha úgy alakulna természetesen jöhetne, de én nem ezen gorcsolok, nagyon felek hogy méhen kívüli! Semmilyen mensire utaló jelem nincsen!

Hétfőn hívom a dokit kerek időpontot !


Ilyen korai szakaszban van valami tünete a méhen kívülinek ?


Köszönöm szépen a válaszokat !



2022. márc. 19. 09:30
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*7-8 nap KÉSÉS UTÁN ILYEN !
2022. márc. 19. 09:30
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Ez érdekes.. Egy random peteérésből simán lehet, de a 28.ai együttlétből azért már erősebbnek kéne lennie..
2022. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Az x-eopil tud ilyet csinálni akkor is ha negative. Vegyél eyg másfajta tesztet is, Mert tényleg erõsebbnek kéne már lennie
2022. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy facelle-t.
2022. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen, ennyi késésnél, mikor terhes lettem, de üres maradt a petezsák.


En vennék egy másmilyen tesztet is.

2022. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm a sok választ !


Veszek ma egy facelle tesztet mindenképp !


A február 27-i együttlét után nem voltunk együtt többször , csak most 1-2 napja , tehát más időpont nem lehet a fogantatasra!

2022. márc. 19. 09:58
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az ovu később is volt a sperma 3-4 napot várt akkor is, mondjuk 18.napon már erősebb kéne legyen, lehet hogy volt is, de nem tapadt meg rendesen és ürül a hcg, kémiai volt és lassan megjön.
2022. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nincs sok reményem hogy ez egy egészséges terhesség kezdete, teljes mértékben tisztában vagyok azzal hogy működik a folyamat a fogantatástol kezdve, és azt is tudom hogy már kb le kene a csíknak ugornia a helyéről! Meg egy xepil teszten is!


Őszintén mondom ha így van , remelem hogy kémiai és nem méhen kívüli 🥺🥺🥺🥺

2022. márc. 19. 10:26
 9/34 A kérdező kommentje:

Movomed tesztet kaptam


Délután folyamán megcsinálok egyet ! Az xepil reggeli első vizeletbol volt ! 😢☹️🙁

2022. márc. 19. 13:28
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is február 12-en volt utoljára, 26-an volt peteérésem és az xepil 9.-en volt ilyen. A nem várt után 4 nappal, azaz 15-en már egyforma erős. Persze mindenki szervezete, hormonjai más csak hátha segítség. Ha erősödik akkor baba, ha nem akkor én egy kémiaira gondolnék, h elindult valami.
2022. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!