Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovuteszt előtt 2...

Pozitív ovuteszt előtt 2 nappal barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja egyik pisilés alkalmával barnás folyásom volt amit következő wc-zésnél már nem tapasztaltam. Lh tesztet használok (babatervezés miatt) és negatív volt a teszt aznap is meg előző napokon is. Azt hittem ez ovulációs vérzés volt csak teszttel nem sikerült elkapni viszont még soha életemben nem volt semmilyen köztes vérzésem ezért nem tudom pontosan mikor is van ovus vérzés - akár napokkal előtte is megjelenhet e. A mai napon, vagyis két nappal a barnázás után lett pozitív az ovulációs teszt ami ugye azt jelenti hogy 1-2 napon belül várható ovu. Valami ötlet esetleg azoktól aki már tapasztalt ilyet?


Mellékes infó: előző két ciklusban 2x0,5 Closty-t szedtem ez az első bogyómentes ciklusom



2022. márc. 21. 15:13
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem előző hónapban ugyanígy pozitív ovuteszt előtt 2 nappal volt pecsételővérzésem. Mondjuk én jó pár napig éreztem már a hasszúrkát is. Majdnem sikerült is az a hónap, de sajnos, valószínűleg kémiai terhességem volt, mert 2 halvány pozitív teszt után megjött.
2022. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!