Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 11. Napján voltam...

A ciklusom 11. Napján voltam a párommal védekezes nélkül.Megszakításos módszert alkalmazva.Eleg mélyen hatolt be es ujjazás is volt. Azóta felvagyok fujodva+ kellemetlen szagu huvelyi folyásom van. Csip mikor pisilok. És a vizeletemnek is ?

Figyelt kérdés
Kellemetlen szaga van. Ez 2 napja törtent. Ezek mire utalnak? Ha mwgnyomom az alhasam akkor is fáj.

2022. márc. 22. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés
2022. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes vagy, hanem beszedtél egy gombát, vagy bakteriális fertőzést, esetleg felfáztál. Nem biztos hogy az aktus alatt történt. Canesten, vagy nőgyógyász.
2022. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
húgyúti fertőzést kaptál, menjél dokihoz
2022. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DanielC válasza:
Legközelebb menjetek be a DM-be és vegyetek óvszert.
2022. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fertozes lesz szerintem is a dologban
2022. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm félek hogy terhes vagyok pánikolok mert itt mindenki azt irja …😢😢😢18 eves vagyok
2022. márc. 22. 18:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma barnás folyásom volt es meg mindig fáj a hasam szerintetek? Amugy elmegyek orvoshoz csak kerdezem.
2022. márc. 23. 13:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!