Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhet babát ez a tünet?

Jelezhet babát ez a tünet?

Figyelt kérdés
7 dpo-n vagyok és éjszaka óta a mellem szinte szétrobban úgy érzem. Úgy tudnám leírni, mint amikor annó a kislányom szoptattam és sokáig nem került cicire és tele volt már tejjel. Volt valakinek ilyen tünete? Jelezhet babát? (Több, mint egy éve nem szoptatok már abszolút)
2022. márc. 25. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelezhet,de azt is jekezheti,hogy nagyon akarod,és ezért generálod pszichésen a tüneteket.
2022. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyenkor minden PMS. Az első tünet az elmaradt menstruáció.
2022. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy pszichésen generálnám, első úgymond próbálkozós hónapunk…ha nem sikerül sem esek kétségbe, van egy csodás kislányunk már. :) Csak furcsállom ezt az érzést… egyik havi menstruációmnál sem tapasztaltam ilyet.
2022. márc. 25. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert eddig nem is figyelted valószínűleg. 😊
2022. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De, mindent szoktam egyéb okok miatt :)
2022. márc. 25. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:

"egyik havi menstruációmnál sem tapasztaltam ilyet."

Az is tud változni.

Ha van már egy gyermeked, jól (kéne) tud(n)od, hogy ilyenkor még nincs annyi hcg, hogy tüneteket okozzon...

2022. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jelezhet, de ne éld még bele magad, pár nap és kiderül.
2022. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik hónapról a másikra változnak a tüneteim. Mindig azt hiszem, hogy na most biztos azért, de sajnos nem. Valami új dolog mindig jön, annyira figyelünk ilyenkor mindenre. De ne legyen igazam :)
2022. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma halvány lett a 10-es tesztem :)) időn belül, rózsaszín és szinte azonnal megjelent. Természetesen tudom, hogy ez még bárhogy alakulhat, de valami (valaki) elindult :)))
2022. márc. 27. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Tuti 7.dpo?Lehet előbb volt ovud!

Képet tudsz feltenni?

2022. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!