Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Előre leszögez...

Ez lehet baba? Előre leszögezném,hogy elmegyek természetesen dokihoz,ha nem jön meg. Viszont most eléggé bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Február 27.-én volt a mensim első napja.

Miután elmúlt, párommal elég sűrűn együtt voltunk a termékeny időszakban. Minden alkalomnál bennem ment el szinte.

Szerintetek lehetséges,hogy terhes vagyok? Lehet annak a jele,hogy érzékeny a mellbimbóm, és 3napja szurkál lent a hasam? Reménykedünk. Előre is köszönöm.



2022. márc. 25. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Teszt? Nem kell dokihoz rohangálni, tesztelj ha késik ennyi.
2022. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először vegyél egy tesztet, ha nem jön meg a hétvégén. Az orvos se fog tudni semmit se mondani, UH-val se lát semmit ilyen korán. Ezek egyelőre nem terhességi tünetek, simán lehet annak is a tünete, hogy meg fog jönni, csak azért mondom, hogy ne éld bele magad fölöslegesen, mert sok csalódás érhet még.
2022. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Igen.

És dokihoz se menj, a teszt is felesleges.

2022. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is a mellbimbó érzékenységgel kezdődött! Szorítok
2022. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kivárom a hétvégét. :) 22:12-es írhatok privátban?
2022. márc. 25. 23:14
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Persze, írj csak a 4-esnek, és sózzátok egymás agyát a hülyeségekkel, mert ha neki bimbóérzékenység után beigazolódott a terhesség, akkor egyértelmű és törvényszerű, hogy te is terhes vagy, minimum ikrekkel.

Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor is csak 3 hét 5 napnál tartasz, szóval tuti, hogy terhességi tüneteket produkálsz már...🤦

2022. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyennek lenni. Szimplát deltettem neki pár kérdést,nem hinném,hogy ez téged sokban zavarhatna. További szép estét! ;)
2022. márc. 25. 23:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Szimplán feltettem*
2022. márc. 26. 00:35
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Jezus 23.48 hűtsd már le magad, azt hiszed ettől keményebb vagy, hogy a gyakorolni pattogsz?!

Annyira unalmas már , ha valaki megoszt egy személyes tapasztalatot le lesz pontozva.. miért is?! Talán hazudok?! Hidd el attól, hogy te egy érzékelten sz@r vagy, már bocsi nagyon is sokan szenvednek mellbimbo érzékenységbe az elején. PONT


Kedves kérdező!

Azt még elfelejtettem írni, ha pozitív lenne a teszted se menj dokihoz csak 2 hét múlva , ha nem jön meg akkor is! Hidd el tapasztalat, semmi értelme úgy sem látna semmit és csak megijesztene!

Minden jót!

2022. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik tesztelsz és ha pozitív lesz akkor 2 hét múlva időpontot kérsz az orvoshoz.
2022. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!