Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic és femibion 0 mellé...

Inofolic és femibion 0 mellé lehet méhpempőt (BeeWell kapszula) szedni?

Figyelt kérdés
Tavaly október óta szedtem februárig a méhpempőt. Most márciusban elhagytam, váltottam a femibion- inofolic kombóra. De szívesen szedném mellé a méhpempőt tovább. Tapasztalatot szívesen fogadok, túl tolni se akarom.

2022. márc. 28. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szedjed. Ezek nem gyógyszerek, csak táplálékkiegészítők, nem ütik egymást. De csodát ne várj tőlük, ha gond miatt szeded őket, akkor inkább egy komolyabb kivizsgálásra költs.
2022. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a sok ilyesmik szedésétől nem jött össze a baba. Túltolod.


Ha hosszabb ideje nem jön össze, inkábbdokit keress

2022. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is “sok” ez így.
2022. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de orvoshoz nem megyünk. Vannak már gyerekeink. Az első terhesség inszeminációval sikerült csak, mindenféle kivizsgálás meg volt.

Másodjára csak kb rámnézett a férjem és azonnal terhes lettem.

Egy ideje próbálkozunk, hátha lenne még. De maradok az alternatív módoknál. Ha nem sikerül, elengedjük.

Csak annyiféle vitamint hallani hogy már az ember elvész a bőség zavarában.

Inkább tapasztalatokra lettem volna kiváncsi.

2022. márc. 28. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha esetleg valami hormonprobléma van azon a vitamin nem fog segíteni.
2022. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!