Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt alapján mikor van az...

LH teszt alapján mikor van az ovuláció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton volt először pozitív a digitális ovulációs tesztem és aznap a hőm 36,4 volt, majd vasárnap szintén pozitív lett a teszt és leesett a hőm 36,2 re, majd ma már negatív lett és a hőm 36,3. Szerintetek megrepedhetett már a tüsző? Vajon mikor? Vasárnap reggel voltunk együtt a 2.pozis napon a párommal



2022. márc. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nem teljesen értem, hogy ha 2 dologgal is próbáltál utána járni az ovudnak, akkor mi itt mi okosat mondhatnánk még ismeretlenül. Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem vagyok az ovutesztek mestere, de 2 különbözőt használtam egyszer-egyszer. Az egyiknek az volt a tájékoztatójában,hogy a pozitív jeltől számított 24-36 órán belül történik az ovu, a másiknak az volt a papírjában, hogy a pozitív utáni negatív teszttől számított 24-36 óra. (Légyszi ezzel senki ne kezdjen el vitatkozni, hogy nem jól olvastam...) De bárhogy is nézzük, mindkettőbe beleesel. A hőmérőzéshez nem értek. Más tüneted nem volt? Hasszúrka? Folyás?
2022. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív ovulációs teszt utáni 24-36 órában történik meg az ovuláció ha minden jól működik.
2022. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, tojcsis nyákom a 1. és 2. Pozitív ovutesztes napon volt. Hasszúrka is a körül, bár most nem volt olyan intenzíven nyilaló mint szokott. Csak a hőm a furi. Mert a múlthónapi ciklusom kémiai terhességgel végződött, ott 3 napig volt pozi az ovuteszt 36,3-as hő leeséssel, majd szép lassan felment 36,7 ig és pár nap múlva 36,8. Ebben a ciklusomban az első pozi tesztes napon 36,4 majd a másodikon 36,2 és az első negatívon visszament 36,3-ra és most 3 napra 36,5.
2022. márc. 31. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hő mehet lassan is fel. Nem mindig ugrik nagyot. Ha 4 napig az átlag felett van a hő akkor megtörtént az ovu.
2022. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Általában 6 órányi alvás után (reggel 5 órakor) mértem edig a hőmet. Ha mondjuk hajnali 1 kor tudok valami miatt ágyba kerülni akkor szintén 6 órás alvás után nézzem a hőmet? Ma reggel 5 órakor (4 órát aludva) 36,5 volt a hőm, majd rendes 6 órás alvásnál (későbbre állítottam) akkor 36,7 volt. Ilyenkor mi a mérvadó?
2022. ápr. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!