Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után szokatla...

Kémiai terhesség után szokatlanul erős vérzés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyébként is nagyon fájdalmas és menstruaciom szokott lenni

Volt egy kémiai terhességem a hónapban, két napja jött meg végül, de olyan erosen, hogy felállni nem tudok, nagyon gyenge vagyok és omlik belolem a vér.

Van valami praktika erre a gyengeségre?

Teljesen kikeszit :(



2022. márc. 31. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány napja tart? Ha tényleg ömlik belőled a vér, akkor ilyenkor kórház és "kikaparják". Ez tényleg nem játék, fordulj orvoshoz.
2022. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

29 este jött meg, ma reggel óta jön nagyon

Nagyon sötét vörös, majdnem fekete és egy szupper plus ön tampon 40-50 perc alatt telik meg ha ez mérvadó

2022. márc. 31. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irány az ügyelet!!!
2022. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Kémiai terhesség után nem megjön, hanem vetélsz el. Ilyenkor ne használj tampont. És tényleg menj ügyeletre!
2022. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kémiaim, azt mondták ha olyan erős a vérzés, hogy 1-2 óra alatt megtelik egy normál betét, vagy nagyon görcsölök, akkor kórházba kell menni, egyből a nőgyógyászati osztályra.
2022. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem orvoshoz fordultal azóta. Jobbulast.
2022. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam. A vetélés rendben lezajlott, vérzés nagyon gyengült másnapra

Koszonom a válaszokat

2022. ápr. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!