Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor ad megbízható eredményt...

Mikor ad megbízható eredményt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5 napja késik a nemvárt. Tegnap délután teszteltem és negatív lett. Érdemes még tesztelni vagy már ki kellett volna mutatnia? Én azért még reménykedem

2022. márc. 31. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem tesztelj 2 nap múlva reggeli pisiből,annak már mutatnia kell!
2022. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz meg, de azert 5 nap kesesnel mar boven pozitivnak kene lennie.
2022. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha középidőben volt a peteérés, akkor a késés első napján reggeli vizeletből már 25-ös teszt is biztos eredményt ad.

5 nap késésnél már délután is kellene valaminek látszania.

2022. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Én 5 nappal mensi előtt vagyok és már látszik a 2.csík.

Csúszhatott az ovud, akkor akár mostanság is lehetett csak az ovu, így bármi lehet.

2022. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ebben a hónapban sok esélyt már nem látok. Szerintem holnap reggel még tesztelek egyet és ha negatív, akkor elfogadom.
2022. márc. 31. 22:41
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Ovud biztos, hogy csuszott, hisz kesik es a teszt negativ. Kerdes, mennyit csúszott, es akkor vajon egyutt voltatok e. Na ezt gondolom te sem tudod :D igy marad az, hogy ismeteld meg a tesztet par nap mulva
2022. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sincs már remény.Nekem mensi előtt 4 nappal tök jól kátható volt a második csík.
2022. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6os, ezt valóban nem tudom 😀. Pedig pont most próbáltam behatárolni az ovumat. Teszteltem vagy 6 napon keresztül, viszont abszolút nem erősödött a csík. Aztán úgy voltam vele, hogy ezt most hagyom a fr**ba. Ez akkor egy ilyen hónap lett. Nem tudom mi történt. Évek óta napra pontosan jött meg. Most pedig szórakozik velem 🙂
2022. márc. 31. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Barmi okozhat ilyet. Lehet pont a teszteles okozta "stresszhelyzet". Ez a varom, varom, varom, csak nem jon a 2 csik.. velem is volt. De valószínűleg kesobb azert volt ovud.
2022. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is percre pontos ovum volt, erre mikor a hormon labort nézettem naná, hogy előbb volt, amit figyeltem tesztel, de ciki volt mert mondtam a dokinak még nem kell a papír, erre m@snap hívtam hogy de mégis kell😁
2022. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!