Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzesz csak akkor késik,...

A menzesz csak akkor késik, hogyha a peteérés késett? A második ciklusfél mindig a 14.nap korul van?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindig. Van akinek pl. rövidebb. Mondjuk lehet 10 nap is de az már nem feltétlenül egészséges. Mondjuk a 12 meg elmegy.
2022. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a menzesz akkor késik. De a luteális szakasz (ez az ovulációtól menzeszig tartó szakasz) nem mindenkinél 14 napos, de a hossza 12-15 nap között egészséges és adott egyénnél fix.
2022. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl 16nap a luteális szakasz, az orvos szerint határeset, hosszabb a ciklusom is. (Van gyerekem, nem okozott gondott így tényleg határeset, nálam nem jelentett problémát, lehet másnál már az lenne a 16nap. Nem tudom.)
2022. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 35 napos a ciklusom.

A 11.napon van ovuláció és hosszú a lutealis

Eddig semmi gondot nem okozott , 5 gyerekem van,mind első próbára sikerült

2022. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valakinek hormonálisan borul fel és rendszertelen. Nekem pl túlműködik és rendszeresen késett több napokat, vagy ki is maradt (terhesség nélkül). A második szülés után állt be. És így kb 15 napos.
2022. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!