Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt korai terhesség...

Ki használt korai terhesség megállapítására lh tesztet?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam róla, tudom hogy becsaphat, kimutathat kémiai terhességet is, stb. Én most mégis megpróbálnám, kíváncsiságból. Dpo 7 napon járok most, nyilván még pár napot biztos kell várni.

Ki mikor próbálta az lh tesztet? Mik voltak az eredmények?


2022. ápr. 2. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem Hcgt csinálsz akkor már? Van aki ilyenkor már azokat használja. Sokkal kissebb az esélye, hogy becsap, mert az tényleg erre való. Az lh meg nem.
2022. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt még pár db gondoltam elkezdem én is 9.dpon a hcg tesztel együtt.

Hat a lh tesztem negatív volt a facelle terhességi meg halvány pozitív.

14.dpon lett pozitív az ovu tesztem de akkor már mit is mondjak a terhességi tesztről leugrott a csík 🙂 nekem nem jött be..

2022. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van itthon mindenféle teszt, csak győzzem kivárni a megfelelő napot...

2022. ápr. 2. 18:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudom milyen nehéz kivárni én ugyan így voltam.

Sok sikert kívánok majd írd meg mi lett.

2022. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is maradt két csík LH tesztem, szóval gondoltam, miért ne.

Egy nap kihagyással lőttem el őket kb ugyanakkor, és erősödött a csík. Nem lett ugyanolyan erős a két csík, szóval technikailag nem volt pozitív, de erősödő tendenciát mutatott, ami miatt én bizakodó voltam. Végül 12. dpo-n teszteltem predictor early-vel, hát konkrétan erősebb volt a tesztcsík mint a kontroll. Szóval nekem mondjuk úgy, hogy bevált, de tény és való, hogy a terhességi teszt sokkal hatékonyabb ebből a célból.

2022. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mutatta az lh 9dpon 8. Nap teljesen fehér volt, de akkor már mutatta egy 10 hcg teszt is.

Most a peredictor 8dpon lett számomra sejthető😁, 9dpon már picit jobban lárszott.

A dm es prima teszt elég egyértelmű volt, de nem az írt 5 percben, hanem mikor kifehéredett.


[link]


Ezek a dm esek

2022. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok


[link]


Ilyen volt az lh tesztem, az előző terhességnél.

A 9 dpon amíg nem száradt meg, jól látható csík volt.

A hcg-n sejthető volt csak.

2022. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! Kedd vagy szerda reggelig megpróbálok várni.

Megírom majd az eredményt :)

2022. ápr. 2. 21:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak nem bírtam ki, ma reggel, igaz csak 2. vizeletből csináltam egy lh tesztet, ami középerős. Eléggé fájdogál a derekam, ezért is bátorkodtam tesztelni. Holnap ismétlem, remélem erősödik. :)
2022. ápr. 3. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Mért nem csinálsz egy predictort, ha a lh azért mutat akkor a predi is + lesz.
2022. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!