Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt most mit jelenthet?

Ez a teszt most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos oltás óta eléggé megbolondult a ciklusom,ezért vettem netről egy rakat lh tesztet és minden nap nézegettem mikor van ovulációm.(januárt és februárt néztem) de kezdtem megunni a tesztelgetés illetve màr úgy nézett ki,hogy kezd beállni rendszeresre,ezért màrciusban már nem csináltam. Majd március végénél csináltam 2x is abból az egyik (március 30) pozitív lett.

Pont voltunk együtt pàrommal..,aztán most kíváncsiságból elkezdtem jóstesztelni. (20-as érzékenysègű lh tesz)

Szerintem nem erősödik a csík pàrom szerint viszont igen.

Tényleg csak komolyság nélkül csinálgatom mert van itthon vagy 80db tesztem.

Szóval szerintetek 20as érzékenységű lh teszt 7-8dpon ez jelezhet valamit? (Szerintem semmit,párom mondogatja,hogy mèg a végén baba lesz )


[link]



Ne haragudjatok a hosszú leírásért,de bogarat ültettek már a fülembe :x



2022. ápr. 7. 12:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem jelent, nem is erősebb amúgy. Az lh teszt nem terhesség kimutatására készült! Majd ha késik, akkor vegyél egy rendes hcg tesztet, az lesz a mérvadó. Ennek semmi értelme…
2022. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, ez negatív. A reagens helye amit látsz.
2022. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
Erősödött 1 hangyanyit szerintem
2022. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Őszintén szerintem sem erősebb,és nem jelent semmit az egész…,de kedves 3. válaszoló is erősödőnek látja,mint ahogy párom is. Mondjuk szerintem ettől függetlenül,hogy egy picit erősödik még nem lesz baba a végeredmèny:D

2022. ápr. 7. 12:52
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Hátborzongató belegondolni, hogy egyesek tényleg így élnek...
2022. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%

Nekem 8dpon teljesen negatív volt az lh teszt, majd 9dpon középerősre ugrott csináltam egy hcg tesztet és nagyon, nagyon halványan ott volt a 2.csík.

Most 8dpon a hcgn derengett a 2.csík lh nem csináltam,ugyanakkor mutatja mint egy érzékeny teszt.

2022. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem jelent

Lh mindig van a szervezetedbe és mensi előtt is tud erősödni.

2022. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös válaszoló!

Neked mi bajod van? Ha nem tudsz válaszolni akkor nem kell megnyitni a kérdésemet..az a hátborzongató,hogy ilyen emberek,mint te nem tudják magukban tartani ezt az undorító stílusukat.

2022. ápr. 7. 13:04
 9/39 A kérdező kommentje:

6 és 7es válaszoló.

Köszönöm a választ.

Akkor ezek szerint (6) lutri ez az egész jóstesztelés és tényleg csak akkor szabad csinálni,ha nem okoz csalódást az eredmény:)

2022. ápr. 7. 13:06
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent.Így hogy a ciklusod megborult nehéz is tippet adni mikor tesztelj hcg teszttel.A leghosszabb ciklusod vedd alapul és ennek alapján tesztelj.Mikor jött meg utoljára?
2022. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!