Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utolsó menstruációm február 25 és március 1 közt volt. Utána 18, 25, és 1-jén voltam együtt a partneremmel, védekeztünk is, nem szakadt ki a gumi, nem volt semmi baj. Viszont a maival együtt 43 napja nem jön meg a menstruációm, ami eléggé aggaszt. Hétfőn (4-e) csináltattam tesztet, az negatív lett, következő hétfőn megint csinálok. Ezen kívül semmit nem tapasztaltam.

Amúgy PCOS-em van, így elég sokáig küszködtem a ciklusommal, de szeptember óta Adimet (merkformin) gyógyszert szedek ami segít az IR-emen, és azóta olyan 31-35 naposak a ciklusaim, és nem nyúltak el ilyen sokáig. (a gyógyszer előtt 60-120 nap is volt)

Tehát a kérdésem, hogy lehetek-e terhes, vagy csak a mostani stresszes élethelyzet miatt nem jön meg?



2022. ápr. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alapbetegséged miatt nem jött meg. Én beszélnek a kezelőorvossal.
2022. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármi miatt késhet vagy csak úgy ki is maradhat
2022. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!