Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napon leesett a hőm, ami...

13 napon leesett a hőm, ami elvileg ovulációt jelez, de az ovu teszt negatív, találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit össze vagyok most zavarva, ugyanis a hőm látványosan leesett, ami ovu napján szokott lenni viszont az ovu teszt nem lett pozitív


Akkor meglehetett az ovu vagy sem? Van valakinek ezzel tapasztalata?


Válaszokat köszönöm előre is 😊



2022. ápr. 10. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Előtte napokon is csináltál tesztetet??
2022. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a leesés jelzi az ovulációt, hanem az, ha utána felmegy a hő. Valakinek egyáltalán nem esik le ovukáció alatt és más miatt is leeshet a hő...

A teszt pedig 24-26 órával ovuláció előtt pozitív...

2022. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy csináltam. Ma is csináltam már, erősebb lett.


Második: az emelkedésnél már megtörtént az ovulacio. Hőcsökkenést pedig a hirtelen csökkenő ösztrogén szint okozza, ami ovulacio előtt van.


A hormonális háttérrel teljesen tisztában vagyok, mikor mi történik, csak ezt nem értem miért mond ellent a görbe és a teszt.

2022. ápr. 10. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbalkozhat a szervezet de nem biztos h sikerül

A hőd fent van már? Ha 4 napig fent marad én annak hinnék.

Lehet ép nem volt a legjobb a teszt minőség.

2022. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most erősen várakozó állásban vagyok. Ennél jóval nagyobbat szokott emelkedni a hőm ovu után.

[link]

Kb 5 napja fáj bal oldalon a hasam.már "ovu" előtt kezdte 3 nappal.

2022. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az emelekdés azt mutatja, hogy megörtént. Görbéből ugyanis mindig csak UTÓLAG lehet meghatározni azt, hogy volt-e ovuláció is mikor. Nem előre megjósolni. Mint mondtam, a hőleesés nem törvényszerű, és leesés lehet ovuláció nélkül is.

Tessék, itt van pár példa:

[link] Itt pl. hiána volt 2 nappal hamarabb hőleesés, csak később volt ovuláció.

[link] Itt sem a legalacsonyabb hőnél volt ovuláció.

[link] Itt meg semmilyen hőleesés nincs.


Majd utólag kiderül, hogy a tesztnek volt igaza, vagy a görbének. Ha felmegy a hő, akkor volt, ha nem, akkor nem.

2022. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4es: nincs mèg fenn, ma hajnalra esett le 0,4 fokot, 36,35rol 35,97re


Ha felmegy és ott marad a görbének lesz igaza

2022. ápr. 10. 11:39
 8/8 A kérdező kommentje:
6os: Nagyom szépen köszönöm 😊
2022. ápr. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!