Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódási vérzés?

Ez lehetett beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

28 napos a ciklusom, most vasárnapra várom a menzeszem.

Múlt héten vasárnap egy enyhébb, barnás folyadék jött ki, kisebb foltot hagyott, hétfőn még nagyon halványan maszatoltam. Ezenkívül csupa olyan tüneteim vannak, mint a menstruációm előtti napokban: meg vannak duzzadva a melleim, felváltva fájnak a petefészkeim, néha a méhem tájéka. Bár általában nagyon intenzív, szúró fájdalmat szoktam érezni a petefészkeimben, most olyan, mintha nyomna valami, néha ez a tompább fájdalom kisugárzik a lábamba és a medence tájékra.

A párommal aznap voltunk együtt, amikor ovuláltam és az utána következő napon is. A barnázás pont az ovuláció és a menstruáció között történt. Sok helyen írták, hogy ez lehet progeszteronhiány tünete is, de a nőgyógyász nem mondta, hogy baj lenne ilyen téren.


Volt valaki, aki hasonló tüneteket tapasztalt a terhesség első heteiben?

Illetve mikor lenne érdemes tesztelni? Várjam meg, hogy mit hoz vagy nem hoz a vasárnap és utána?



2022. ápr. 13. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen ez lehetett mert nekem is hasonló volt.
2022. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sok helyen írták, hogy ez lehet progeszteronhiány tünete is, de a nőgyógyász nem mondta, hogy baj lenne ilyen téren."

Volt erre irányuló laborvizsgálatod?

2022. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, volt laborom. Azt nem írtam a kérdésbe, de tervezzük a babát.

Köszi első válaszoló, bizakodom!

2022. ápr. 13. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges tesztelni még, ráér, ha nem jön meg.
2022. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, le kéne kicsit nyugodnom. Csak első próbálkozás, tűkön ülök már..
2022. ápr. 13. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Én 5re nem vártam 30.án lett egy nagyon halvány + tesztem, majd azóta szép erős.

Ha a beágyazódást miatt volt pecsételés akkor egy predictor early teszt mutatja.

2022. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

5-ös Akkor most nyugodj le! Fél év múlva ráérsz elkezdeni aggódni, és még akkor sem komolyan.

Szeretkezzetek szabadon, és engedd el a megfelelési kényszert.

2022. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hetes, persze, igazad van teljesen. Bár nem aggódom, inkább csak izgatott vagyok, ez volt az első próbálkozás.
2022. ápr. 14. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nekem peteérés után 7 nappal volt barna. Teljesen el voltam kenődve, mert egyből az jutott az eszembe, hogy nem jó a progeszteronom és amiatt. Aztán végül nem jött meg. 3 napos késésnél teszteltem erős csíkosat. Most vagyok 26 hetes. Szóval nem lehetetlen, de nem mindenkinél van ez.
2022. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ennek mi lett a vége?
2022. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!