Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg olyan veszélyes az...

Tényleg olyan veszélyes az óvszer nélküli szex?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy védekezés nélkül is terhes maradhat egy nő..még ha a férfi nem is engedi bele.Viszont bnőm már többször szexelt bármilyen védekezés nélkül, persze a párja nem élvezett bele, mégse maradt terhes..Akkor ez most kamu, vagy tényleg teherbe lehet esni?
2008. dec. 17. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az elovaladek is tartalmazhat spermiumokat,teherbe lehet esni,de a sulyosabb dolog az hogy mindenfele nemi uton terjedo betegseget lehet elkapni,foleg ha az ember gyakrabban valtogatja a partnereit.Ugyhogy a baratnod ha meg sokat kiserletezik es meg nem akar gyereket akkor nehany abortuszon is tulesik majd,ami tonkreteheti az eletet.
2008. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen teherbe is lehet esni mert az előváladék is bőven tartalmaz hímivarsejtet. Másrészt az óvszer véd az AIDS-től, a Szifilisztől, Hepatitisztől, a különböző gombás és vírusos és bakteriális fertőzésektől.
2008. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
MIÉRT NEM HASZNÁLOD A KERESŐŐŐŐŐŐT?????? KÖNYÖRGÖM????!!!!????
2008. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyelj ha rossz napod van ne rajtam töltsd má ki. Kössz. Amguy ha mindenki a keresőt használná, akkor ez az oldal csődbe menne. Kössz a kedvességed.
2008. dec. 17. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,menne csődbe.Az előző válaszadónak nem rossz napja van,csak lehet neki is a könyökén jön ki,h annyira sok visszatérő kérdés van,amit már vagy ezerszer megválaszoltunk.

Amúgy simán teherbe lehet esni.A barátnődnek eddig szerencséje volt.Én egy tündéri anyukával szültem együtt,akik csak egyszer voltak együtt óvszer nélkül,akkor sem volt még csak a láthatáron sem a peteérés,és mégis megbabásodott.

Tehát egyáltalán nem kamu.Ha nem akarsz gyereket,és fix kapcsolatod van,akkor söpörj el nőgyógyászhoz tabiért.Ha meg alkalmi parti,akkor legalább gumit húzz!

2008. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy gyakori kérdés:) Elottem lényegében mindent elmondtak. még annyit: ismerek olyat, aki évekig megszakításosan védekezett, sehogy máshogy, és bizony nem volt baj. csak ugy 5 év után, de akkor sem csináltak semmit másképp. Es nem mindenkinek van ilyen szerencséje, hogy nem rogton vagy pár alkalom után. Ugyhgy védekezni kell, hacsak nem baj, hogy baba lehet belole. Nem is beszélve a betegségekrol.
2008. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi spermája életerős, akkor bármi megtörténhet! 8 hónapi megszakításos védekezés után (időnkénti óvszerrel) - valószínű előváladékból - megszületett gyönyörű kisfiam. A gyenge spermájú partnertől - élesben - ha akarod sem biztos hogy összejön a baba.
2008. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nincs rossz napom, sőt ajándékokat csomagoltam a párommal közben karácsonyi zenéket hallgattunk és eleredt a hó, ami már gyönyörű nagy. Szóval abszolút piánóban vagyok. Csak az, hogy naponta (nem hetente) naponta több és ugyanez a kérdés jön elő.

Lassan kéne egy beilleszt másol gomb az ilyen kérdésekre.

Egyébként nem értem a lapvezetőket sem, mert minden kis szar helyesírási, gépelési hibát képesek korrigálni a szarul feltett kérdéseket átfogalmazni, átcsoportosítani, de az 1000szer feltett kérdést hagyják kiírni....

2008. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!