Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban az esetben ha az ovulaci...

Abban az esetben ha az ovulacios teszt tényleg képes kimutatni a terhességet akkor elég a bizonyossaghoz egy erősebb csík vagy úgy működik mint ovunak, hogy csak a controllcsikkal megegyező számít pozitívnak?

Figyelt kérdés
Olvastam h az ovu tesz is működhet terhessegi teszt ként mert a hcg és lh hormonok am hasonló a molekulaszerkezete. Volt egy kimaradt ovu tesztem, ha elég erős de nem ugyanolyan akkor ez utalhat rá h osszejott?

2022. ápr. 23. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem szépen erősödött az lh teszt mikor terhes voltam, de olyan is volt hogy az lh erős volt és a hcg nehatív és megjött.

Csinálj hcg t az a tuti.

2022. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ennyire nem drága a hcg teszt...
2022. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan fogok venni hcg tesztet csak az ovu tésztából kimaradt egy es a teszteleskor meg nem voltak nyitva boltok ;) az az egy lh teszt magában pedig semmit ne fog érni ugyse ha kovi hónapban is kell
2022. ápr. 23. 07:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az lh teszt nem hcg teszt, erre nem lehet használni.

Habár az enyém tök pozitív volt, nem tudtam, hogy terhes vagyok, azt hittem, ovu lesz.

2022. ápr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
1 vagyok mivel marad egy digitális csík kiváncsiságból megcsináltam(hcg már + volt) vigyorgott a fej.
2022. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pár nappal a nemvárt előtt használtam el hasonló módon kíváncsiságból az utolsó megmaradt ovutesztem, és bár nem volt pozitív, határozottan erősebb volt rajta a tesztcsík, mint az ovu utáni első negatív napon.

Aztán a nemvárt előtt 2 nappal meg olyan pozitív hcg tesztem lett, mint a huzat, az még ovutesztnél is pozitív lett volna, majdhogynem erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll :D

2022. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csináltam kíváncsiságból Lh tesztet. Hát nekem full negatív volt, a hcg-ről meg leugrott a második csík🤷🏼‍♀️

Múlt hónapban viszont nagyon erős csíkom volt az Lh teszten mensi előtt 2 nappal, terhes is voltam csak kémiai lett.

Utalhat, de a legbiztosabb a hcg teszt 10-es érzékenységű predi vagy facelle a legmegbízhatóbb teszt szerintem😊

2022. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem teljesen egyénfüggő, de linkelek egy képet hàtha segítsèg valaki el aki erre téved

[link]

2022. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!