Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo negatív facelle teszt,m...

10 dpo negatív facelle teszt,már hihető?

Figyelt kérdés

10-es teszt, nagyon sokan dícsértétek. Nem bírtam ki. Hómező 🥺

Nagyon elkeseredtem.

3 hónapja kezelt IR-em van. Diéta,torna,gyógyszer.

Kezdem feladni 😪


2022. ápr. 24. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Add fel, aztán ha nem jön meg, akkor tesztelj.

De úgyis ebben a 4 napban még csinálsz majd 6 tesztet és mindről lesz kérdés is.

Nem véletlenül akkor (lenne ) szokás tesztelni, ha kimarad a mensi.

Plusz a dobozon az van, hogy már 6 nappal mensi előtt kimutatHATja

2022. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, még soha nem kérdeztem itt pedig 16 hónapja várjuk a babát. Egyszer se tettem fel kérdést, csak olvasgattam más eseteket, és blogokat. Nem fogok többet kérdezni, elnézést ha megzavartam a vasárnapod.
2022. ápr. 24. 12:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdemesebb inkább a 12dpon csinálni ha biztos vagy az ovuban.

Nekem sem volt látható a 10dpo-n

Aztán 12dpotól egyértelmű és erősödött.

De a legjobb ha a menses vagy a kimaradt mensi után tesztelsz.

Ne add fel, nekem is PCOS+ IR.

Én is diétaztam sportoltam rengeteget meg sok-sok vitamin hozta meg a babámat😊

2022. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is negatív volt az èrzékeny 10.dpon. Aztán a nemvárt napján meg pozitív már a 25-ös is, meg utána a 10-es is.
2022. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne add fel.Én a hátam mögött 3 sikertelen lombikkal és ebből 1 missed ab-val sem adom fel.Nekem nincs se pcos,se ir és még sem sikerült még.

Harcolni kell,ez van.Nem mindenkinek sikerül olyan egyszerűen a baba.

Én is sokszor úgy érzem hogy ennyi volt és nem csinálom,nem próbálom de aztán mégis az van bennem hogy dehát másnak is sikerült akkor nekem/nekünk miért is ne sikerülhetne?Ha mégsem jönne össze soha akkor is én legalább mindent megpróbáltam és nem úgy emlékszem vissza hogy feladtam.

Ne szomorkodj ha még sem jött most össze.Új hónap,új ciklus és mindig egy új remény.

2022. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korai, gondolom az ovu sem UH követéssel biztos. Ha az IR kezelve van, akkor legyél kicsit türelmes, a 3 hónap még nem elég, hogy rendeződjön a probléma.
2022. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szia kérdező . milyen diétát csinálsz? köszi a válaszod :)
2022. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell, amíg a kezelés hat. Túlsúllyal kezdted? Mennyi ment le belőle. Normál BMI-vel általában már jobbak az esélyek mind a terhességre, mind annak megtartására. Kialakulni se egyik napról a másikra alakul, csak általában amíg az ember nem akar gyereket, addig nem foglalkozik vele. Ha utána nézel a témának van olyan elmélet, hogy ahány éve fennáll a fond, annyi hónap kb amíg normalizálódik a probléma. De tényleg rendeződnie kell az értékeknek. Kitartás, ez időbe telik, nem lehet megspórolni. Én kicsit több, mint egy évvel később lettem terhes, hogy elkezdtem foglalkozni a dologgal.
2022. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 dpo-n negatív volt a facelle. Predictor mutatta legelőbb, 10 dpo. du. halvány csík volt, ami egyre erősödött.
2022. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatásokat 💖

160 grammos szénhidrát diéta, Mexformin XR 500 , és 2x1 gynositol amit szedek. Nincs túlsúlyom, de 3 kilót leadtam.

Ultrahanggal néztek hétfőn 15 mm-es domináns tüsző, követtem, és ha minden igaz péntek vagy szombat volt repedés

Orvos megdícsért, mert elértük, hogy magától beindult a peteérés. Ha most megjön clositbegyt lesz a következő.

Nehéz ez igaz, és magamat hibáztatom, hogy valamit nem csinálok jól (diéta vagy valami) hogy nem jön.

2022. ápr. 24. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!