Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok terhes! Ciklus 46. napján már lehet hinni a tesztnek általában? (hosszabb story lent)

Figyelt kérdés
Pontosan 1 hónappal ezelőtt történt egy eset, mikor 5 másodpercig védekezés nélkül csináltam az aktus legelején. Megállítottam, mert félek még az előváladéktól is. Mikor ez megtörtént, utána még nagyon sokára ment el, de félek hogy ez is elég lehet. Rendszertelenek a ciklusaim. 28,33,35,40 naposak is szoktak lenni. Az eset a 17. napon történt. A naptár szerint a 22. napon ovuláltam. 14 nap múlva csináltam 10-es érzékenységű tesztet, negatív lett. Most már a ciklusom 46. napján vagyok, elvileg 1-1,5 hete késik. Ma csináltam megint 10-es érzékenységű tesztet, megint negatív. Nem mondanám, hogy vannak tüneteim, már max csak bebeszélem magamnak, mert rengeteget olvastam róla és 2 hete minden nap stresszelek a nap minden percében. El tudja tolni a stressz ennyire a menstruációt? Nem tudok menni orvoshoz mert idegen országban vagyok még egy ideig. Olyat is olvastam hogy valakinek még ilyenkor sem mutatja ki, de lehet olyanok jönnek ide leírni a tapasztalatokat akiknek eltérő a normálnál és azokról lehet többet olvasni. Ennyi idő után már normál esetben ki kellene mutassa nem? PMS tüneteim vannak, de nem mondanám hogy feszül a mellem meg hányingerem van. Nem szokott fájni mielőtt megjön, most is csak így néha-néha megérzem hogy na most hátha jön. Segítsetek, nyugtassatok meg. Mikor hihetek a tesztnek? Nem tervezek gyereket. Milyen tünet kellene legyen ebben a korban?

2022. ápr. 24. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És abban az "idegen országban" nincs nőgyógyász, aki megnyugtassa , ha ennyire aggódsz?
2022. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar gyereket, ezért húz gumit már az aktus legelején is! Mondom ezt férfiként!

Főleg, ha olyannal kufircol az ember, aki nem a párja, csak kaland...

2022. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem beszélem a nyelvet és az orvosi ellátás sem közelíti meg a normál kondíciókat. Ha nem jön meg még 2 hétig, valószínűleg muszáj lesz valahogy megoldanom, de a kérdést most tettem fel. Ennyi információval kérem a választ. Köszönöm!
2022. ápr. 24. 13:13
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem vagy terhes, de ha hazaértél keress egy nőgyógyászt mert ez a rendszertelen ciklus nem egészséges.
2022. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, nyugi
2022. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem vagy terhes, egy hónappal aktus után a negatív teszt az millió százalékra az.
2022. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Minek kell újra megkérdezni?
2022. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7/7: bocsi, nem tudom te voltál-e már ilyen helyzetben. Biztos pánikból jönnek a kérdések. Sajnálom hogy el kellett olvasd többször. Igen tudom felelőtlen vagyok, de már megtörtént. Tanulunk mind, remélem valaki másnak is hasznos lesz majd a kérdés.
2022. ápr. 24. 14:35
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
De miert panikolsz még mindig? Tényleg nincs semmi okod rá
2022. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Azért késik mert pánikolsz. Nyugodj meg, és meg fog jönni. Akkor is nagyon kevés esély van ha jó az időzítés + nincs semmi féle eü problémátok.

Ilyen rendszertelen mensivel nem sok esélyt látok rá inkább lehetséges, hogy hormonális problémád lehet.

2022. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!