Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen könnyű lenne...

Tényleg ilyen könnyű lenne teherbe esni?

Figyelt kérdés
Túl sok storyt olvastam, hogy sokan előváladéktól is teherbe estek, valakik meg évekig próbálkoznak. Pontosan 1 hónappal ezelőtt történt egy eset, nem volt nálunk óvszer, mikor 5 másodpercig csak behelyezte, de nem is folytattuk mert mondtam, hogy így ne, mert félek még az előváladéktól is. Közben meg alig állt fel neki, mert nagyon meleg volt(elmondása szerint) plusz aznap maszturbált délután. Mikor ez megtörtént, utána még nagyon sokára ment el, de félek hogy ez is elég lehet. Rendszertelenek a ciklusaim. 28,33,35,40 naposak is szoktak lenni. Az eset a 17. napon történt. A naptár szerint a 22. napon ovuláltam. 14 nap múlva csináltam 10-es érzékenységű tesztet, negatív lett. Most már a ciklusom 46. napján vagyok, elvileg 1-1,5 hete késik. Ma csináltam megint 10-es érzékenységű tesztet, megint negatív. Lehetséges mégis ennyitől teherbe esni? Gondolom sokan boldogak lennének, he ez ilyen egyszerűen menne. Elvileg akkor is csak 25% esély van ha minden klappol, bejutottak a spermák közvetlen elélvezésből, egészséges mindkét fél?

2022. ápr. 24. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 100%,hogy nem vagy terhes, akárhányszor is kérdezed meg
2022. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Minek írod ki megint ha már kaptál választ?😪

Ha ennyire stresszelsz menny orvoshoz.

2022. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bár tudom itt interneten mindenki írhat bármit és a legbiztosabb orvos lenne, de megnyugtató ez is valamilyen szinten.
2022. ápr. 24. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos. De szerintem nem vagy terhes.
2022. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Várj, előveszem a kristálygömböm...nem vagy terhes 🥳
2022. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ha az megnyugtat. Nem, nem ilyen könnyű teherbe esni. Másba ovu környékén direktbe beleélveznek és mégsem történik semmi. 5 másodperctől, előváladéktól, 5 nappal peteérés előtt, kizárt...
2022. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Negatív a teszt akkor nem vagy terhes.
2022. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem . Nem könnyű terhesnek lenni és te sem vagy az.
2022. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Negatív a teszt, attól az aktustól nem lettél terhes. Előfordulhatott volna, de igen kis eséllyel, nem csoda, hogy így nem jött össze. Attól még lehetett volna, hogy nagy pechetek van. De nem volt.
2022. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, te biztosan nem vagy terhes.


De én szeretném le írni a mi esetünket. A párommal évek óta óvszerrel védekezünk, soha nem volt gond, mindig ellenőrizzük előtte és utána. Idén januárban mégis történt valami, mert teherbe estem. Egyetlen esetre emlékszem, amikor lecsúszott az óvszer véletlenül (ilyen sem volt még), a párom másikat húzott majd az aktus végén abban ment el. Lehet, hogy ekkor történt, nem tudom, máskor semmilyen gyanús dolog nem volt, de emiatt sem mentem a sürgősségire, mert nem gondoltam balesetnek. Egyébként az előváladék érdekes, kapcsolatunk elején nagyon régen megszakítással védekeztünk (nagy hiba, mostani fejjel soha nem mernék úgy!), mégsem volt semmi gond soha. Most meg óvszer mellet történt ez...mikrorepdésre is gondoltam, de annak nagyon pici a valószínűsége.

2022. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!