Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt úgy hogy negatív volt...

Ki járt úgy hogy negatív volt a terhességi tesztje, és csak a labor mutatta ki vérből?

Figyelt kérdés
Friss tapasztalatok érdekelnének.
2022. ápr. 28. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Senki. A negatív az negatív, akárhogy is fáj.
2022. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Előfordul ilyen, az első téved. De nagyon ritka. Tudtommal öröklődik, anyukád kérdezd meg. És ha már volt életedben pozitív teszed, akkor nem vagy érintett.
2022. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt pozitív a tesztem es anyum vérzett is az első 2 ciklusban anno.
2022. ápr. 29. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ok, de anyunak volt pozitív tesztje? Ha hamis negatívat tesztelt, akkor örőkölhetted.
2022. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt neki, de tünetei soha nem voltak őneki. Nekem meg pont forditva. Párom belém szokott élvezni, Pharmatexxel védekezünk, semmi mással.
2022. ápr. 29. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A Pharmatex nem védekezés. Ha a teszt negatív, nem vagy terhes. Extrém ritka esetben fordul elő, hogy nem mutatja, nagyon nem valószínű, hogy nálad ez fenn áll.
2022. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Évek óta (4. éve vedekezem vele) és semmi. Akkor meddő vagyok?
2022. ápr. 30. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne ilyen esetben egy kivizsgálás. Nőgyógyász, aki megnézi nincs e ciszta, mióma, esetleg pcos és kiír egy hormonlabort neked. Pláne, ha most késik és negatív a terhességi teszt. Inkább itt hormonzavar lesz a probléma.
2022. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!