Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell teszteljek ami már...

Mikor kell teszteljek ami már kimutatja?

Figyelt kérdés

Az ovuláciom április 14 körül volt.

A héten kedden kellett volna megjönnie,én csütörtökön reggel már teszteltem negatív... még aznap késő délután ilyen barnás vérzésem lett,de nagyon enyhe a tampon végén látni csak, kb 2cm barnázás.Múlt héten pénteken voltam utoljára együtt a párommal.

Szerintetek mikor kell teszteljek ami már kimutatja?



2022. ápr. 29. 04:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten kedden már kimutatná ?
2022. ápr. 29. 04:46
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Tesztelhetsz 2 naponta nyugodtan, akár jövő hét kedden is, de ha ezen a héten kedden kellett volna megjönnie és te csütörtök reggel negatívat teszteltél… hát szerintem nem lesz ott semmi amit kimutatna a teszt.
2022. ápr. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha biztosan 14-én volt az ovulációd, akkor már most is tesztelhetsz, de ha rendszertelen a ciklusod, és később volt az ovu, akkor a teszt is később lesz pozitív.
2022. ápr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan szokott jönni
2022. ápr. 29. 07:06
 5/8 A kérdező kommentje:

28-30 napra

Jövő héten keddig még várok

2022. ápr. 29. 07:06
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Majd megjön,csak késik.
2022. ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha késik már és negatív a teszt akkor kétlem hogy terhességről van szó de ha tesztelsz még egyet azzal nem veszítessz semmit sem.Ha az ovuláció biztos akkor viszont megfog jönni csak késik valami miatt.
2022. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjött rendesen nem csak barnázás


Olvastam,hogy előjel is lehet a korai terhességre

2022. ápr. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!