Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezeknek a sperma értékeknek a...

Ezeknek a sperma értékeknek a tudatában hány naponta legyünk együtt?

Figyelt kérdés

366,75 M/ejakuláció

81,5 M/ml

Mennyiség: 4,5ml

Progresszív motilitás: 20% (A:20% B:40% C:40%)

Vitalitás:70%

Fvs:sok kereksejt (ez mit jelent??)


Azt tudni kell hogy 2x már terhes lettem csak sajnos vetéléssel végződött. Elsőre sikerült az első, másodikra a második. Nem figyeltük mikor legyünk együtt viszont most a sperma eredmények tudatában és mert mielőbb szeretnénk ha jönne picit tudatosabban lennénk együtt. Előző hónapunk 2 naponta együttléttel sikertelen volt.


Kérdésem hogy ezekkel az eredményekkel mi lenne célravezetőbb, hány naponta szex?



2022. ápr. 29. 19:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt: DNS fragmentáció 8,1 %
2022. ápr. 29. 19:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod befolyásolni együttlét mennyiségével a teherbeesést!

2 naponta ajánlott.

2022. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vitamint szedjen a párod mert az javítja a spermiumok minőségét
2022. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a mostani hónapban máshogy alakult a ciklusom és naponta voltunk együtt gondolom így azért nem sok esély van igaz? :(

Vitamint március óta adok neki minden nap 4000Ne D vitamint, 1500mg C vitamint, 2 hete 200mg E-vitamint is még mellé. Ez elég lehet vagy kell még valami?

2022. ápr. 29. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Folandrol ami kifejezetten a sperma minőség javítására van és az mellé max Q10-et szedjen és a D-vitamin 4000 nagyon jó pluszban.

Az értékei nem rosszak egyébként.Szerintem csak nem volt szerencsétek de persze nem vagyok orvos.2 naponta ajánlatosabb együtt lenni de néha nyilván máshogy alakul.Esély mindig van:)

2022. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves választ! Q10-et én is szedek napi 2x (Jutavit 100mg+35mg E) majd kap a férj is akkor napi egyet ha esetleg most nem jött össze. Neki E vitaminból mennyi ajánlott naponta?
2022. ápr. 29. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
De ha sikerült teherbe esned, akkor az ő spermája jó, nem? Nekünk félév volt mire összejött, fogalmam sincs milyen minőségű a férjem spermája. De azért abban semmi különös nincs ha pár hónapig nem jön létre terhesség.
2022. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Folandrolban annyi E vitamin van ami fedezi a napi szükségletét a férfiaknak.Hogy mennyi kell nekik naponta azt nem tudom konkrétan.Akkor 200 mg összesen a Q10 amit beviszel?Én is nemrég vettem de én 1 db-ot veszek be belőle ami 100 mg/kapszula és párom is annyit kap.
2022. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, igen csak 2 veszteség majd vizsgálatok miatti várakozás után mégtöbb várakozás idegörlő nagyon :( Egyre feszültebb vagyok én is, érzem magamon hogy kezdek rágörcsölni pedig tudom ezek nincsenek jó hatással. Ezért szeretnénk mindent megtenni hogy újra hamar sikerüljön. Amúgy elsőnél meglepődtünk hogy elsőre sikerült. Másodiknál picit csalódtam mikor megjött de utána öröm volt hogy végülis másodikra sem rossz. Most szintén csalódás hogy elsőre nem sikerült, ezt a hónapot pedig elkönyveltem hogy a naponta szex miatt újra sikertelen lesz :( Azok után hogy egyszer elsőre sikerült az ember már automatikusan azt várná hogy akkor ismét úgy lesz.
2022. ápr. 29. 20:41
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as igen, 200mg. Sőt egy neves orvos 800mg-ot ajánl. Na azt mondjuk azért nem finanszíroznám szívesen :D Utánanézek majd a Folandrolnak köszönöm a tippet!
2022. ápr. 29. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!