Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett egy terhességi...

Pozitív lett egy terhességi tesztem, ami után csináltam még 3mat ugyan abból a vizeletből, de azok negatívak. ?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Nem volt lejárva a szavideje, mindent úgy csináltam ahogy kellett. Ráadásul nagyon erős két csík volt. Következő nap is csináltam kettőt azok is negatívak. Neten olvasgattam, hogy nagyon csekély esély van rá, hogy "hamis" pozitív legyen. Valaki esetleg járt már így?

2022. máj. 1. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma tesztek?hol tartasz a ciklusban?
2022. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 egyforma volt abból 1 pozitív, és egy másik fajta is. Rendeltem Clearblue tesztet 10es erősségűt, holnap érkezik. A ciklusomban jelenleg 26. napban vagyok.
2022. máj. 1. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet csak szar volt a pozi!
2022. máj. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet meg kéne várni hogy késsen és elég lenne 1teszt is 🤦🤦
2022. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na majd pár nap múlva kiderül.
2022. máj. 1. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet hogy hibás volt a teszt mert ilyen nincs hogy utána mind negatív és ugyanaz a teszt.Mindegy úgyis kiderül pár nap múlva ha újra ránézel.

Ne éld bele magad azt ajánlom,aztán lehet kellemes meglepetés ér.

2022. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
ha van egy erős pozitív teszted, amin nem kell keresni a második csíkot akkor minek csinálsz még hármat??
2022. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Teszteltél azóta?
2022. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Múlt hónapban jártam így. 7dpo-n csináltam egy facelle tesztet ráadásul 2. pisiből mert előtte hajnalban már voltam wc-n. Ilyen lett:

[link]

Gyorsan ugyan abból a pisiből csináltam egy mártogatós facellet egy predit és egy clearblue (6 nappal korábban fajta) tesztet és persze mind a három totálisan negatív lett. Másnap ugyan ez a fajta vizeletsugaras facelle is teljesen negatív volt csak 11dpo-n jelent meg újra a csík de akkor már mind a 4 fajta tesztem pozi lett. Sajnos nem maradt meg, pár nap késéssel megjött ami beparáztatott azt hittem méhen kívüli mert a tesztek még egy darabig erősödtek.

2022. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!