Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jós teszt negatív mégis terhes?

Jós teszt negatív mégis terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Rengeteg olyan hozzászólást olvasok, hogy ovuláciòs tesztet használtak jòstesztnek ami pozitív lett végül a terhességi teszt negatív, vagy "csak" megjött.

Kíváncsi lennék, hogy van-e az ellenkezője is?

Milyen volt az LH és milyen a HCG teszt amit próbáltatok?



2022. máj. 3. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Erre én is kíváncsi vagyok hogy mi az a josteszt? Lh?
2022. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Jósteszt baromság


Nem megbízható..

Egyébként is elmaradt mensinél érdemes tesztelni, a többi csak önmagad hergelésére jó

2022. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az ovulációs teszt az ovuláció jelzésére való, a terhességet nem mutatja ki!
2022. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

3 de, már volt hcg tesztem +, de kiváncsi voltam mit mutat a digitális lh teszt, vigyorgott mint az állat.

Nekem mindig reagált az lh teszt ha volt terhesség.

2022. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Az lh tesztet jóstesztként joslásra használják egyesek, nem a biztos megerősítésére.

Ha már pozitív a teszted, csak szórakozásból lövöldözöd az lh teszteket, magánügy, de aki jósolni akar vele, nyilván rohadt korán akarja tudni, és az lh tesz jóstesztként pont annyit ér mint a varázsgömb, vagy bejön, vagy nem.


Eleve hülyeség, mert bár a hcg és az lh hormon hasonló felépítésű, mégis a hcg teszt hcg kimutatására alkalmas, az lh teszt meg lh hormon kimutatására.

Persze mindenki azt csinál, amit akar, de az meg, hogy a jósteszt alkalmassagát úgy próbálod bizonygatni, hogy a pozitív hcg teszttel egy időben az lh is pozitív, az hol jóstesztelés?

2022. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erősödött az lh teszt a várható menstruáció előtti napokban de akkor már a predictor is kimutatta halványan a terhességet.

24hkm

2022. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!