Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk hogy...

Fél éve próbálkozunk hogy kisbabánk legyen de sajnos még semmi eredménye.A nőgyógyászom bromocriptin-t írt fel mert magas a Prolactin és a tesztoszteron szinte mre. Van rá esély hogy a gyógyszer szedése után kisbabánk legyen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én fél évig szedtem, utána estem teherbe. De azt hozzátenném, hogy emellett diétáztam, rendszeresen sportoltam. És pajzsmirigy alulműködésem is van.
2022. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne volna esély.Nekem ahogy felírták teherbe is estem viszont nem maradt meg sajnos de érdekes hogy míg nem kezdtem el ezt szedni addig nem estem teherbe vagy csak véletlen mivel nekem épp a határértéken belül volt a prolaktinom.Erre már azt mondták magas és lement a felére és ezután estem teherbe.2 hét alatt levitte.Előtte is magasabb lehetett már én azt gyanítom.
2022. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!