Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csinált önvizsgálatot...

Aki csinált önvizsgálatot menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Stiasztok

Negatív kommenteket nem kérek!csak olyan válaszoljon aki érdemben hozzá tud szólni!!!


Ovu után 8-9. napon vagyok .

3 napja a "méhnyak" elérhető de a méhszáj felefelé fordul szinte elérhetetlen .

Teszt negatív.

Volt valakinek ilyen. Én általában csak a méhszájjal szoktam találkozni ami fent van lent van.



2022. máj. 11. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Én sosem tapintottam olyat, hogy felfelé fordul, vagy lefelé, nem is igen értem. :D Magasan, középen, vagy alacsonyan helyezkedik el és puha, vagy kemény (rugalmas), ennyi.

Ami nekem a teherbeesésem hónapjában fura volt, hogy puha volt és alacsonyan helyezkedett el a méhszájam, ahogy ovu környékén mindig. Majd elindult vissza felfelé, de nem keményedett vissza. Ebből gyanús volt, hogy valami van, de kb. ennyi.

2022. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es

Nálam is inkább az van ami nálad de ez most nagyon furi.

2022. máj. 11. 13:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem korán "vizsgálgatod, tesztelsz" pár napot mindenképp várj, türelem :)
2022. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok csak nehéz😄az utolsó vetélésem óta 11napra jön meg ovutól. Remélem holnap még kibírja mert mennem kell nődokihoz😊bár most már erősebben van megjön érzés.
2022. máj. 11. 14:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
8-9 nappal ovu után még egy 60 éve praktizáló nőgyógyász se tudná megmondani tapintásra, nem hogy egy laikus. Várd meg legalább a 12.napot és akkor reggeli elsőből egy 10es teszt. Csak magad kergeted az őrületbe, és az semmiképp nem hasznoa
2022. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
12.napra menstruálok😁ott már nem kell teszt.
2022. máj. 11. 15:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont kéne egy alapos labor, a 12 napos luteális fázis nagyon határeset a sikeres teherbeeséshez
2022. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindig ennyi volt és sikerűlt
2022. máj. 11. 16:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezgetsz minket, ha mindent jobban tudsz🤷🏻‍♀️ Vagy terhes vagy, vagy nem, 2-3 nap és kiderül. (mindjárt jön a rage)
2022. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem a luteális fázisomról szólt a kérdés!
2022. máj. 11. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!