Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem várom! Valaki...

Vasárnapra nem várom! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valaki akinek a napokban lenne a nem vártja és babát szeretne? Mik a tünetek? Én tegnap puffadtam kicsit, meg olyan "hamarosan megjön" érzésem van, ami mensi előtt szokott:( napi párszor görcsölget a hasam. Hőm ma 36.9 , általában 36.6 szokott lenni. A mellem most nem érzékeny, de éjjel nagyon fájt. Tünetek alapján lehet baba? Nem is tudom, sokszor csak bemesélem a tüneteket, pl. hányinger és teljesen elhiszem, majd meg is jön...Várom a válaszokat:)

2022. máj. 12. 19:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy írod, olyan mint amilyen mensi előtt szokott. Lehet megjön, lehet nem.
2022. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
ha terhes is vagy, ezek a “tünetek” nem attól vannak az biztos.
2022. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Szia én szombatra!

Semmi de semmi jele h sikerült volna így nekem valószínű megjön.

2022. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Szia én 17-re, de nekem semmi tünetem😂 se annak hogy meg akar jönni, se annak hogy nem🤷🏽‍♀️
2022. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Igen, kedves első, én is így gondolom :DD

Szurkolok mindenkinek, inkább már nem támaszkodok a tünetekre, mert nem annyira megbízhatóak, lesz ami lesz..

Tesztelni még nem merek, addig tudok reménykedni :D :(

2022. máj. 12. 19:48
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én holnapra:) türelmetlen vagyok, vasárnap hétfőn is teszteltem (9. és 10. Dpo). Azóta nem, de izgatott vagyok 😀

Ezek voltak az én tesztjeim, remélem így is marad ☺️


[link]


Szurkolok mindenkinek!

2022. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
6-os vagyok. Nekem annyi van, hogy néha enyhe mensi szerű görcsöt érzek, és puffadok.
2022. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasárnapra nem várom..Ez már a 6. próbálkozós hónap. Megpróbálom már nem figyelni a tüneteket, mert szinte minden hónapban volt valami, ami becsapott. Ez az első hónap, hogy nem tesztelek előre..lesz ami lesz! 😊 Én tényleg arra jöttem rá, hogy máshogy nem megy, el kell engedni! Bele tud az ember bolondulni, ha folyamatosan figyeli a “tüneteket” és csalódik mindig..
2022. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Igen igen, utolsó, en is igy vagyok vele, mindig becsapom magam:(

Na hat remeljuk mindenkinek a legjobbakat:)

Nekem este ugy görcsölt a hasam, hogy azt hittem megjon akkor, de most totál elmult.

Gratulalok #6-os :) eleg szépen latszik azert a két csik, szerintem erősödni fog:)

2022. máj. 13. 00:50
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Sziasztok! Én 19.-ére nem várom.2.próbálkozós hónap,de 3 éve vagyunk együtt és soha nem szoktunk védekezni. Csak a párom kint dolgozik ,ezért van hogy hónapok is kimaradnak.
2022. máj. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!