Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Remenykedhetek még?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetek még állapotos ezekutan? Vagy ne is reménykedjek babában ebben a hónapban?

A utolsó menstruációm ápr.16-án kezdődött onnantól számoltam a peteérést megközelítőlegesen ami ápr.28-30-a között lehetett , ebben az időben rajta is voltunk a projekten erőteljesen !

Azóta igazából az a gondom, hogy a menstruációm nem jött meg aminek ugye május 14-én kellett volna naptár szerint.

Helyette iszonyatosan fáradtnak érzem magam egész nap, fáj a hátam a derekam,fel vagyok kissé puffadva,szúrkál enyhén hol a jobb hol a bal petefészkembe s a méhembe, illetve fehér nyúlós folyásom is van. Melleim nem fájnak . Tesztjeim negatívak!

Kérem csak segítő szándékkal válaszoljatok!

Orvoshoz még korainak tartom hogy menjek !



2022. máj. 17. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit mond itt bárki. Várj pár napot és tesztelj újra. Emellett reménykedhetsz nyugodtan, de ne várj külső oldalról álreményre okot adó kommenteket. Nem a remény dönti el, hogy terhes vagy-e, vagy nem. Türelem és 1 héten belül biztosan kiderül. Ilyen hamar, ráadásul pozitív teszt nélkül meg nem menj úgy orvoshoz, hogy szerinted terhes vagy. Lesznek komolyabb jelei annak is ha az vagy, de annak is ha nem.
2022. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megszaladt a ciklusod és most fogsz ovulálni
2022. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi, szimplán késik. A mai tesztek már napokkal korábban kijelzik a terhességet, nemhogy a nemvárt után.
2022. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2022. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babyboom567 ***** válasza:
hasfájásod, és folyásod van, ezzel terhesség nélkül is dokihoz kellene menni,gyulladás is lehet.
2022. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy jól írod le a folyásod? Terhesség alatt elég erőteljes folyásom volt, de a nyúlós jelző egy percig sem illett rá. Nem hangzik valami jól.

Amúgy ha később ovuláltál mint gondolod, még lehet pozitív a teszt, annyi hogy akkor még igazán nem is késik a menstruációd. Milyen érzékenységű teszttel próbálkozol?

2022. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából csináltam már 10-es illetve 25-ös érzékenységű teszttel is .

Bár tudom a 25-ös eleve túl korai lett volna, mondjuk valójában ha később volt ovum akkor még a 10-es is :/

Várok még pár napot és ha nem változik semmi akkor irány az orvos ,mert akkor tényleg valami nagyon nincs rendben!

2022. máj. 17. 19:22
 8/13 babyboom567 ***** válasza:
83%

Nem bántás, de mire vársz?valami miatt vannak tüneteid, vagy terhesség vagy gyulladás, vagy esetleg hormonzavar.

A kolléganőmnek ugyanezekkel a tünetekkel volt petefészek és vesemedence gyulladása.

2022. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En is mára nem vártam, és mai teszt is negatív :/ remenykedem veled egyutt :)
2022. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál,kiderült megvastagodott a nyálkahártyám(14 mm) . Korai terhesség gyanúja áll fent . 2 hét múlva többet tudunk ultrahang alapján . Bízom benne hogy minden jól alakul :)

Kedves utolsó remélem neked is minden jól alakul ;)

2022. máj. 18. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!