Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első vizeletből...

Reggeli első vizeletből negatív aznap délután meg halvány 2.csík lehetséges?

Figyelt kérdés
Mai napon reggel csináltam egy t.tesztet (facelle) hómező lett, késik már pár napja de mivel negatív lett úgy voltam vele hogy késik aztán délután olyan hányinger jött rám hogy azt se tudtam hova nézzek, így hát megcsináltam meg egy tesztet d.u 4 óra fele és ott van rajta halványan a 2 . Csík hogyan lehetséges ez? Reggel koncentráltabb a vizelet nem ? Hozzáteszem nem iszom esténként és pisilni se járok ki.

2022. máj. 18. 18:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi hogy most akkor reggel is csináljak még egyet ?
2022. máj. 18. 18:33
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egyet holnap reggel.
2022. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 khniki ***** válasza:
100%
Csinálj holnap vagy 2 nap múlva egy újat!
2022. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért a délutáni tesztek voltak erősebbek, nem a reggeli. Mondjuk a hányingert szerintem még nem a terhesség okozza, mert ha alig látható a teszten a csík, akkor nincs annyi HCG, ami hányingert okoz. Inkább a 6. héttől általános. Van képed a 2. tesztről?
2022. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Simán előfordulhat, hogy délutánra termel annyi hormont a szervezeted, amit már kimutat a teszt.

Tesztelj holnap reggel is.

2022. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Képet kéne látni hogy milyen a teszt.Holnap,holnapután is tesztelj mert ha valóban terhesség van akkor erősödni fog a csík.
2022. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tolts fel kepet a délutáni tesztrol nem-e szaradasi csíkot latsz rajta.
2022. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Rendben teszek fel képeket

Hát így tudtam csak fotózni, nem nagy valami

[link]

[link]

2022. máj. 18. 20:15
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen ott van a második vonal.Nekem is volt hasonló tavaly csak sajnos kémiai lett mivel nem erősödött a csíkom.Remélem a tied erősödni fog!

[link]

Ilyen volt

2022. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín a csík élőben? Mennyi idő után jött ki? Ha rózsaszín és pár perc után látható volt, akkor lehet valami. És akkor erősödnie kellene a napokban.
2022. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!