Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jelei lehetnek?

Korai terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Együttlét utáni 10.napon vagyok. Eddig ezeket a tüneteket tapasztaltam: mellfeszülés,ajakherpesz kitört (évek óta nem volt), hangulatingadozás (érzékenység), 1 napja mindjárt megjön érzés, nem múlik, folyamatosan van, köldök körüli szúró jellegű fájdalom, néha kis mértékű szédülés (nem szoktam), bővebb váladék.

2022. máj. 18. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem. Terhesseg esetén a hcg okoz tüneteket,ami ilyen korán még nincs akkora mennyiségben. Ez inkább PMS. A nemvárt napján tesztelj, előbb csak feleslegesen stresszeled magad, ok nélkül. :)
2022. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de drukkolok!
2022. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Ezek nagyreszben csak bekepzelt tunetek. Mondom en 8 honal probalkozast kovetoen
2022. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy a hármas írja, persze attól még nem jelenti azt, hogy pár nap múlva ne lehetne pozitív a teszted.

Nekem amíg nem akartam gyereket még pms tüneteim sem voltak soha, azaz 12-28 éves koromig, aztán amint akartam hohó, azonnal éreztem mindent is. Aztán 6. hónapra sikerült.

Drukkolok :)

2022. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs terhességi tünet együttlét utáni 10. napon. Korai terhességről pedig elmaradt menzesz után beszélünk. Nagyon vágytam gyerekre, nem is jött hamar, de ettől még a józan ész erősebb volt. Persze lehet, hogy terhes vagy, de ezek sima pms tünetek egyelőre.
2022. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy az okozza, de pár nap múlva tesztelj. :) Én most léptem a 6. hétbe, és még csak pár napja tapasztalom, amiket te leírtál. Természetesen szurkolok:)
2022. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én biztos fura lény vagyok. Nem tervezett terhességnél ovuláció után 7 nappal alhasi szurkálás és másnap émelygés hányinger.

Mivel nem tervezett volt így ez a fura tünet miatt teszteltem és pozitív volt a teszt!

Az ovut mindig tudom mert jelez a testem.

2022. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira folosleges ilyen koran tuneteket keresni. Ugyanannyi eselye van annak h csak pms mint h terhesseg, sot, inkabb pms mivel ilyenkor meg nincs is a nyi hcg ami okozza a terhestuneteket. Easy! Ki fog derulni heteken belul.

De nekem pl az egesz elso trimszterben egy darab tunetem nem volt, semmi… se hanyinger semmilyen hasszurka se mellfeszules az egvilagon semmi. Tehat ne agonizalj csinalj majd egy tesztet ha eljon az ideje es kiderul.

2022. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:
Lehetnek terhességi tünetek. Nekem is ilyentájt voltak. Hiába bizonygatják egyesek, hogy ilyen korán nem lehet még semmi. Lehet. A blasztociszta az ovuláció utáni 7-12. napon kezd beágyazódni. Onnantól emelkedik a HCG hormon a szervezetben, ez váltja ki a tüneteket. Nekem is voltak és a teszt is kimutatta már a terhességet.
2022. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a 10. napon már érzékeny tesztek is kimutatják a hcg-t, akkor igenis lehetséges, hogy ez a hcg tüneteket produkáljon az érzékeny egyénekben. Persze nagyobb hormonmennyiseg inkább vált ki hatást. Ha biztos az ovu, 3-4 nap múlva már mutatja a teszt.
2022. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!