Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nátha/ influenza gátolhatja a...

Nátha/ influenza gátolhatja a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Pénteken volt pozitív az ovu teszt, jobb oldalt úgy fájt és nyomott, hogy alig bírtam lábra állni. Ha minden igaz akkor péntek este/szombat hajnalban volt ovum, tehát 5-6 dponál járok.

Két napja elkaptam valami felső légúti csúnyaságot és nemhogy javulna, egyre rosszabb.


Párommal jókor is voltunk együtt, kedden a nőgyógyász megerősítette, hogy volt ovum, nyálkahártya méret tökéletes, úgy fogalmazott, hogy “tankönyvi ciklus”

Viszont ugye pont most lesz a beágyazódás időszaka.

Szerintetek lehet rá negatív hatással a betegség?



2022. máj. 19. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi is lehet rá negatív hatással és bármit is csinálhatsz megmaradhat!


Ilyen korai szakaszban ezt nem lehet tudni...valaki ilyenkor maratont fut vagy éppen szaunázik vagy be kell vegyen egy erős gyógyszert... ha beágyazódik és meg akar maradni akkor megfog.


Hidd el ezt semmivel nem tudomd befolyásolni!


Van aki fekszik onnantól, hogy ovuláció volt és mégse lesz terhes...valaki hegyet mászik és terhes lesz.


Rejtély de ez van 😊


Éld az életet ugyanúgy! 😊


Kezeld ki magad a náthából de semmit nem tudsz befolyásolni sajnos.


És azt is mondják ha minden ideális, a nővel is, a ferfival sincs semmi baj, volt ovuláció, jókor vannak együtt akkor is "csak" 25% esély hogy sikerül.

2022. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :) egy éve próbálkozunk már, most fogunk elindulni a Kaaliba, két hónapja volt egy vetélésem, érdekes módon azóta tankönyvi ciklusaim vannak, előtte ovu is alig volt.

Hátha valamit helyre tett a vetélés vagy maga a terhességi hormonok akkor


Koszi mégegyszer 😊

2022. máj. 19. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm első próbálkozós alkalom után elment futni, következő napokban iszogatások is voltak, es egy kontroll tüdő röntgen is besikerült. Nem is álmodott volna arról, hogy első hónap első együttlétében megfogan a baba. De így lett, azóta egyéves; nevettünk is sokat, hogy igazi masszív, túlélő típus lett :D
2022. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszert kaptam húgyúti panaszra, mert azt hittem benyaltam valamit. Mint kiderült semmi nem volt a vizeletemben, se vér, se genny azaz tényleg semmi csak teherbe estem és így jelzett a szervezetem. Nőgyógyász megnyugtatott, ettől még nem lesz baja az embriónak, mert nincs közvetlen összeköttetés. Szerintem se izguld túl. A rástresszelés ezerszer rosszabb hormonálisan, mint egy kis megfázás vagy vírus.
2022. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aztaa 3as, ez nagyon jooo. Gratulalok nekik❤️


Mi ebben a hónapban kezdtünk fallabdazni is, heti 7 órában

Hátha az levezeti a stresszt jobban, meg eltereli a gondolatokat a babarol

Eddig bejött, imádjuk. Csak ne okozzon gondot

Bár elvileg a pcos miatt pont hogy jó a sok mozgás.

Változtattam az etrenden is egy ideje és a keddi vizsgálat szerint szinte eltüntettem vele a pcost, szóval a remény hal meg utoljára

2022. máj. 20. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!