Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek Velfem tablettát...

Akinek Velfem tablettát javasolt az orvos, miért javasolta?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen mire is jó? Nagyon semmit nem találtam róla a neten, csak annyit hogy orvos ajánlotta kismamáknak de senki nem írta le mi okból. Terhesség előtt is lehet már szedni?

2022. máj. 20. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg hematóma esetén gyorsítja a felszívódását.
2022. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem méhszáj nyílása ellen, szedegettem, iszonyatosan drága táplálékkiegészítő. Magnézium és lutein van benne.
2022. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A Velfemben mióta van Lutein?:D

Alfa Liponsav és Magnézium van benne.Köze nincs a Luteinhez.A Lutein a jó látás egyik fontos segítője:D

Az Alfa Liponsav egy antioxidáns mint a Q10.

Beágyazódás elősegítésére is alkalmas és gyulladáscsökkentő hatású ami nem hátrány senkinek sem nemhogy egy terhes nőnek ha esetleg kialakul valami gyulladás a szervezetében bármi okból,a magnézium pedig izomlazító hatású.

Szerintem felesleges megvenni több ezer Ft-ért a Velfemet mikor külön is lehet venni Alfa lipont és magnéziumot ami nem 2 hétig elég mint egy doboz Velfem hanem 2 hónapig elég.

2022. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ok, kevertem a liponsavval, jár érte neked a taps 👏👏👏
2022. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vetélés utàn a 2.terhességem is vérzéssel indult. Nekem akkor ajànlottàk ezt az ügyeleten, mikor bementem hogy vérzek.
2022. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vetélés megelőzése érdekében, bár sehol nem olvastam, hogy ilyen hatása van
2022. máj. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jelenleg 8hetes terhes vagyok és nekem akkor javasolta a doki mikor jeleztem hogy egész nap hányingerem van és át tudnám aludni a napot :)
márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 9. héten vagyok, én is szedem. Konkrétan nem volt megbeszélve, hogy miért, csak a doki javasoltam a terhes vitamin mellé.
márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!