Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:
2022. máj. 22. 11:04
 2/68 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól látom, szét van szedve. Az ovu után 8. nap még nagyon korai a tesztelésre. Igaz, hogy a Predi nagyon érzékeny teszt, 3-4 nappal az esedékes menzesz előtt már mutathatja, de előbb nem valószínű. Megértem, ha türelmetlen vagy, én is az voltam, de ilyenkor még tényleg nagyon korai. Én 3 nappal előbb teszteltem vele, akkor már egyértelmű volt. Másnap teszteltem Facelle teszttel, mert nem mertem elhinni. Az egy picit halványabb volt, de egyértelmű.
2022. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
75%
Lehet én vagyok vak, de ez messze van a rózsaszíntől, szerintem ez inkább a kontroll csík, amellett ha a tesztet így szét kell szedni, hogy láss valamit.. Teljesen felesleges tesztelgetni. Ha késik úgy is megtudod.
2022. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
66%
Még annyit hozzáfűznék, hogy amikor nem voltam terhes, akkor nekem nem volt rajta semmilyen halvány 2. vonal, de itt olvastam olyat, hogy valakinek mindig van rajta.
2022. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Élőben tényleg rózsaszín! :) túl vagyok már egy pár teszten,3 gyereken.Higyjétek el rózsaszín.Azért szedtem szét,hogy hamarabb kiszáradjon.Miután megvolt a pisibe mártás kb már szedtem is szét.Igy könnyebb egymás mellé is tenni. Nem tudom még mire vélni ezeket a teszteket. Ugye a nemvártig van még 4nap,tényleg ráérnék,de nagyon izgulok,most úgy néz ki spontán összejöhet durva pcos és IR mellett,pedig már inszemre készültünk. Úgyhogy ezért van a nagy izgalom. :) és mivel a hcg táblázatokban az van,hogy a 10esek már ilyen korán kimutatják így hát belevágtam a tesztelésbe.
2022. máj. 22. 11:31
 6/68 anonim ***** válasza:
86%
Enyhe IR, és PCO van nálam is. Nekem kémiai terhességnél lett nagyon halvány néhány napos késésnél. A képen nem látszik jól. Nem tudok mit javasolni, csak azt, hogy ismételd meg, ha késik. Ha baba van, addigra szép, erős csík lesz. Drukkolok!
2022. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
65%
Száradási csík. Mindig ott van ha szétszeded.
2022. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem száradási csík! Ráadásul az nem szokott erősödni! 🙄
2022. máj. 22. 11:55
 9/68 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha biztos, akkor meg mi a kérdés?! 🤦
2022. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. 🤦‍♀️ Egyértelmű,hogy nem száradási csík. Rózsaszín és erősödik.Ettől függetlenül lehet e fals pozitív? Ha igen tuti írok a gyártónak hogy fizesse vissza a pénzem,mert ez botrány. Egy teszt sem mutat ilyet ha nincs terhesség. Tapasztalatokra vagyok egyébként kíváncsi
2022. máj. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!