Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt után?

Ovulációs teszt után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig belezavarodok. Olvastam és a leírtak alapján tudom hogy 24-36 óra utána.

De! Ha nekem pozitív volt tegnap este és ma reggel is az ovulációs tesztem, majd délelőtt éreztem a hasamban és a derekamban kisebb fájdalmat (szerintem ez a tüszőrepedés) akkor már kilökődhetett ilyen gyorsan?


Tegnap reggel és este voltunk együtt, és most este fogunk.

Ha ma kb 10-11 körül megrepedt, akkor a tegnapi együttlét jó volt, de akár most az esti együttlét is jó lehet?



2022. máj. 22. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt hogy 2 nap pozi volt az ovu teszt. Én délután csináltam akkor pozi volt és este is akkor még már halvány. Nekem esti órákba volt akkor. Én úgy tudom hogy az első negatív nap van az ovu. De majd kiderűl 2 hét után mert az aktustól számított 14 napnak el kell telnie. A ciklusaid hossza az szabályos?
2022. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim:)

De most ma a 16. napon tartok és most lett pozitív. Reggrl pozitív volt, most már negatív este.

Igen énis úgy tudom hogy az első negatív napon van. De ma már éreztem :)

2022. máj. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!