Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy q...

Volt már úgy valaki, hogy q nem várt menzesz előtti napon még negatív volt a teszt ennek ellenére mégis babát várt?

Figyelt kérdés
Tüneteim vannak úgy érzem, azt súgja az ösztönöm, hogy sikerült, de sorra minden teszt negatív, holnap kellene megjönnie. Volt így más is? Van még értelme reménykedni vagy engedjem el?

2022. máj. 24. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Várd meg, amíg késik. Miért ekkora szokás idő előtt tesztelni??? Csak magadat stresszeled. Ha nemvártkor nem jön meg, akkor tesztelj. Ha az negatív és tuti az ovu, akkor nem sikerült
2022. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Sőt


Késett mensivel is olyan halvány volt a 10-es teszt, hogy itt negatívnak mondták, élőben én azért láttam.

2022. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
A nem várt előtt 1 nappal 25ös negatív, a nem várt napján reggel a másik 25ös olyan halvány, amit itt még negatívnak ítélnek, ezért délután csináltam egy 10est is, amiről leugrott a második csík.
2022. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3 napos késésnél lett csak pozitív a 10-es teszt
2022. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Milyenek tünetek? Ilyen korán még nem is lenne a terhességtől tüneted, mert nincs akkora a hormonszint, hogy az tüneteket okozzon.
2022. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnál is negatív lett a teszt mikor még kellett volna jöjjön. 1 napot késett , nem sok. Csináltam egy tesztet és negatív lett. Rá 4 napra lett csak pozitív. Halványan az is. Már 7,5 éves Nagylány.
2022. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Másfèl évig súgták az ösztönök minden hónapban, hogy sikerült, mire valóban pozitív lett a teszt
2022. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Most megnyugodtam, köszönöm szépen! Ugye olvasgattam neten, a szakemberek is azt írták, hogy 2 hét után már kimutatják az érzékeny tesztek. Az egyik érzékeny teszt amit vettem azt hirdette, hogy már a mestruáció előtt 6nappal képes kimutatni. Tudom nem vagyok egyformák.

Tünetek, rosszullét, émelygés, éjjel is ébredtem fel émelygés miatt egy-két alkalommal, pedig nem szokott ilyen lenni. A mellem rohadt érzékeny, pedig korábban mensikor se szokott. Napont több alkalommal feszül, olyan mintha tele lenne tejcivel és szoptatnom kéne. De arra is gondoltam, hogy bebeszélem. Meg baromi fáradt vagyok, pedig pörgős vagyok, egész nap meg se állok, későn fekvő típus vagyok, most meg alig bírom kivárni, hogy a gyerekek elaludjanak. Ha van rá alkalmam délután is elalszok, pedig én nappal soha nem tudtam aludni csak ha beteg voltam. Második gyerkőcnél is hasonlóan volt, emlékszem már ott is ráfeszültem, hogy negatív a teszt, de nem emlékszem mennyi idő után lett pozitív. Mind a két gyerkőccel egy alkalom után várandós lettem, ráadásul nem is termékeny időszakban, 3 éves a kicsi, csak nem lettünk ennyire terméketlenek ennyi idő alatt :)

2022. máj. 24. 08:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ilyen erős tünetek vannak, akkor pozitív lenne a teszt. Ráadásul az érzékeny tesztek már mutatnák ilyenkor általában csak a sima 25ös nem. Ezt most tényleg bemeséled.
2022. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek 😔 holnap kell megjönnie úgyhogy hamarosan kiderül.
2022. máj. 24. 08:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!