Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizonytalanok vagyunk, terhess...

Bizonytalanok vagyunk, terhesség-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Bizonytalanok vagyunk a barátnőmmel. Már a ciklusa 37. napjánál tart, de még mindig nem jött meg neki. Tegnapelelőtt reggel a Predictor earlyn mintha láttunk volna egy nagyon halvány, szürkés-fehér második csíkot. Utána, a többi teszt, 10-es erősségűek is, egyértelműen negatívak voltak, beleértve a tegnap reggeli elsőt (Predictor) és a később végzetteket is. Ma reggel az elsőn (Predictor), szintén látszott valami, alig kivehető halvány csík. Délelőtt csinált még egy facellet, ami meg negatív lett. Az utolsó olyan együttlét amiben lehetett némi veszély, legkésőbb május 16-án lehetett. A két kép a ma reggeli tesztekről készült, szabad szemmel jobban kivehető a csík. Mit gondoltunk, terhes-e?


[link]


[link]


2022. máj. 25. 12:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez mindkettő full negatív szerintem
2022. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen negatív.
2022. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok semmit
2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek negatív tesztek
2022. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Negatív. A szürkés csík csak a reagens helye, ha pozitív lenne, akkor piros színű lenne.
2022. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyit helyesbítek, hogy május 14. lehetett az utolsó alkalom, ami okot adhat a bizonytalanságra.A reagans helye mitől függ, hogy (mennyire) látszik?
2022. máj. 25. 12:42
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem negatív de ha biztosra akartok menni vegyetek egy clearblue digitális tesztet
2022. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon rafinált..


Szerintem te is pontosan tudod, hogy mindegyik teszt negatív. Nem kell kiadnod magad férfinak, elkerülvén az esetleges kiosztást.


Nincs az a férfi aki ezt így leírná, sem aki ennyire képben lenne bármivel is. Pláne a terhességi tesztekben..

2022. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha az ovud nem tudod és 14.én voltatok együtt utoljára akkor 28. án csinálj még egy predictort, clearblue digitális 25 ös az csak késés körül mutatja.
2022. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Abszolút férfi vagyok, csak megfelelő oktatásban részesültem a barátnőmtől, aki olvasta a kérdést, mielőtt kiraktam.
2022. máj. 25. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!