Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, mellem oldalt,...

5 napja késik, mellem oldalt, csak nyomásra érzékeny. 2 negatív x-epil teszt. Biztos, hogy csak a stressz vagy még lehet terhesség a háttérben?

Figyelt kérdés
28-30 napos ciklusaim vannak. Az utóbbi 10 évben 1-2 nap eltéréssel, pontosan megjött. Most már 5 napja késik. Elmarad első és harmadik napon teszteltem (x-epil) negatív lett. A mellem csak oldalt fájdogál, de inkább csak nyomásra érzékeny, de már 8 napja egyhuzamban. Egyébként a mellfájdalom is később jelentkezett mint szokott. Fájt, elmúlt majd újra elkezdett. Nagyon enyhe pms tünetek ma jelentkeztek először. Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki már járt hasonló cipőben. Van értelme tesztelgetni? Létezik olyan, hogy stressz miatt kimarad a menstruáció, de a mellfájdalom nem múlik el? Köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat.

2022. máj. 26. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív a teszt akkor valószínű nem vagy terhes.

Kimaradni nem hiszem hogy ki fog ha jelentkeztek a PMS tünetek.

Valami miatt csúszik, lehet pont a stressz miatt.

2022. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hasonló cipőbe járunk nekem is 5 napja késik tegnap,ma teszteltem mind2 negatív,jelenleg én se tudom hogy mi van
2022. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szintén ugyan ebben a cipőben járok most!... 4 napja késik 2 negatív teszt. 15 éve halál pontos a ciklusom.... most nem tudom mi történt.
2022. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló nálam is.. 2 napja késik, 2 negativ xepil teszt (bár egy délutáni egy meg 2. pisiből) Nem tudom mi lehet...
2022. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is késik 2 napja. 2 teszt negatív.
2022. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ha még esetleg valaki erre jár, jelezni szeretném, hogy végül megjött. Valószínűleg túl stresszes volt az időszak.

Szívből remélem, hogy a kommentelőknek pozitív kimenetlű legyen a sok tünet.

Esetleg lett valakinek baba a dologban?

2022. jún. 8. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 4es vagyok. Sajnos nekem is megjött. Drukkolunk magunknak a következő hónapra ❤️
2022. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Képet tudsz adni?
2022. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!