Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem árt a spermiumoknak a...

Nem árt a spermiumoknak a hüvelyi ultrahang próbálkozós időszakban?

Figyelt kérdés
Férjemmel épp próbálkozós időszakban vagyunk. Holnapra várható peteérés, így ma együtt lennénk este. Holnap azonban megyek hüvelyi ultrahangra épp amiatt hogy nyomon kövesse a nőgyógyász a peteérést. Ugye nem károsítja a hüvelyi ultrahang a spermiumokat?

2022. máj. 26. 20:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem károsítja, de nálam alap, hogy nem megyek nőgyógyászhoz úgy, hogy előtte este szexeltünk és sperma van bennem.. De az ultrahang nem okoz kárt a spermákban, szóval ha neked jó így, csináld így.
2022. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom jól tudja hogy próbálkozunk, ő hívott vissza hogy ránézzünk a tüszőkre :)
2022. máj. 26. 20:56
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ok akkor legyen úgy.
2022. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
A vizsgálat után legyetek együtt ha úgy is holnap van a peteérésed. Nem igazán szép dolog úgy elmenni nőgyógyászhoz, hogy sperma van benned, ahogy előttem is írták.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Akkor is ha tudja.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nagyon gusztustalan, vagy legalábbis nagyon alaposan mosakodj meg mielőtt mész. Nem azon fog múlni, hogy terhes maradsz e, hogy ott rothasztod e magadban a spermat még az orvosi vizsgálat alatt. Igen gusztustalan és szaga se kellemes.
2022. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Mégis mi bajuk lenne nekik egy másnapi UH-tól, most komolyan?

A hüvelyben annyi idő alatt rég elpusztulnak, ami meg feljutott, az a méhedben meg a petevezetékedben van...

És mondjuk szerintem se ártana tisztálkodni előtte, mert a fél napja a hüvelyedben bomló spermára amúgy se sok szükdéged van már a teherbeeséshez...

2022. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy csak én nem értem, hol utalt olyanra, hogy orvos előtt nem akar mosakodni? 😅

Ami feljutott a helyére, azt pedig már nem fogja érezni senki, már a szagát... az ultrahang pedig nem árt nekik, akkor nem lenne ilyenkor vizsgálat se olyan.

2022. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Nőgyógyász előtti napon mi sem szoktunk szexelni, nem kehet 100%-osan kitisztítani ott lent szerintem
2022. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Természetesen megmosakodok előtte. Illetve lehet nálatok büdös másnap, nekem soha ilyennel nem volt gondom :D A férjem csak ma lesz itthon holnap és utána már nem ezért szeretnénk megragadni minden esélyt :)
2022. máj. 26. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!