Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez probléma? Ebből még lehet baj?

Ez probléma? Ebből még lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 napja kezdtem el egy Új fogamzásgátló tablettáz AZÁLIA-t.Aznap este együtt is voltam a párommal és bennem ment el. Más egyéb védekezés módszert nem alkalmaztunk.

2 hét múlva kell megjönnie.



2022. jún. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan váltottál gyógyszert? Beszedted az előző összes szemét, tartottál 7 nap szünetet majd elkezdted az újat?
2022. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Baj nem lehet. Gyerek annál inkább.
2022. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# nem. Már tavaly abba hagytam az előzőt.

Úgy értem hogy mikor elkezdtem az új gyógyszert az első levél legelső szemet be vettem és aznap este együtt is voltunk. Ebből lehet baj?

2022. jún. 3. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
És a ciklusod hányadik napján vetted be az első szemet?
2022. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ciklus 13. Napján.

És 13 nap múlva kell megjönnie.

2022. jún. 3. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ... Akkor persze hogy lehetsz terhes. Ciklusod első napján kellett volna bevedd az első szemet. Akkor véd egyből, különben kell kiegészítő védekezés. Miért nem olvastad el a betegtájékoztatót?
2022. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!