Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ez a progeszteron...

Milyen ez a progeszteron érték 23. napon? 42nmol/L

Figyelt kérdés

Ezek szerint volt tüszőrepedés? Illetve ha van tüszőrepedés abból mindenképpen szabadul ki érett petesejt?

Még korábban az orvosom azt mondta ha alacsony a progeszteron szint az azt jelenti hogy rossz minőségű a peteérés így a petesejt is.

Az enyém milyen érték?



2022. jún. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az értek szerintem már egész jónak mondható.
2022. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ilyen értéknél már lehetett bent érett petesejt a tüszőben?
2022. jún. 8. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. A terhesség viszont ebből nem állapítható meg. Nekem ennél jóval magasabb értékem volt most, de terhesség nem lett. Mindenesetre rendben van az értéked, volt ovulációd. ,
2022. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen tudom hogy ebből terhesség nem állapítható meg. Volt amúgy olyan hónap mikor 49 volt mégsem voltam terhes. Volt olyan is mikor 37 volt a progi szint de 35 is volt már.

Arra lennék kíváncsi mitől változik mi befolyásolja vajon.

2022. jún. 8. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Nekem is változó. Volt 35 körül, 100 felett is. Legutóbb 60 körül. Utolsó terhességemnél 70 felett, de nem maradt meg a baba.
2022. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ovu + 7 napon 30 nmlo felett tartják megfelelőnek az érett petesejt minőségét
2022. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!
2022. jún. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!