Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Keddre nem várom. Ma reggel csináltam egy Predictor tesztet.

Kép: [link]



2022. jún. 10. 06:36
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Negatív
Még bármi lehet
99 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hogy színe van a 2.csíknak az biztos. Hogy keddhez képest korán teszteltél, az is biztos. Ebből még bármi lehet. Kívánom a legjobbakat🤞
2022. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez pozitív most még. Ugye az a baj, hogy ilyen korán vagy az is marad vagy nem. Én mindig úgy voltam vele, ha nem marad meg és csak kémiai jobb inkább nem is tudni róla. Én szurkolok, hogy erősödjön.
2022. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Pozitív, nekem is ilyen volt 10. dpon, szerencsére azóta már a 24. hétben vagyok. Kívánom, hogy minden rendben legyen, majd írj azért! 😊
2022. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Kívánom, hogy jöjjön össze a 3-as iker. Amilyen lelkes vagy meg is érdemled.
2022. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Pozitív, de vármi lehet mensi előtt még.


Drukkolok

2022. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
4. Ne legyél ennyire keserű, majd neked is összejön egyszer :)
2022. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a támogató kommenteket! Igen, tudom, hogy korán teszteltem, de megvolt rá az okom, illetőleg a használt teszt (Predictor Early) maga kínálja fel a lehetőséget, hogy "már 6 nappal a mestruáció előtt" használható. Így 4 nappal előtte remélem már valamennyire megbízható. :) Köszönöm szépen mindenkinek a drukkolást, én is minden jót kívánok nektek! 4-esnek pedig remélem összejön az áhított hármasiker. XD
2022. jún. 11. 21:57
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Persze mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mikor tesztel. Csak ennyivel korábban sajnos még bármi lehet(nem azt mondom hogy utána nem), de mindenesetre továbbra is kívánom a legjobbakat🤞😊

Majd írj kérlek, ha teszteltél ismét.

1 voltam

2022. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Vak vagy, számolni nem tudsz kettőig, vagy gratuláltatni akarsz ismeretlen emberekkel magadnak?
2022. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi újság kérdező? 😊
2022. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!