Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy pozitív legyen...

Létezik, hogy pozitív legyen a terhességi tesztem ha a 8. napon voltunk együtt és lh tesztek alapján a 13. napon ovuláltam?

Figyelt kérdés
Ma nem jött meg, 14dpo, esti pisiből csináltam és pozitív féle, de halvány.
2022. jún. 15. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kép?

14 dpon nem olyan halvány

2022. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekünk is így fogant. Én is meglepődtem.
2022. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem valószínű, ennyi ideig nem maradnak életben a spermiumok. A pozitív féle, halvány inkább a kontroll csík helye. Ha nem jön meg holnap, másnap reggel ismételd.

Ha van kép a tesztről linkeld be.

2022. jún. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csináltam reggel, már látszik, pozitív.

[link]

2022. jún. 16. 10:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Felső esti pisiből van, alsó mostani
2022. jún. 16. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk izgalmas katonák lehettek, ha 5 napot kibírtak. Ezt az időt kb millió férfiből egy produkálja. 13., 14., 15. dpo-n nem voltatok együtt? Mert ha pozi volt az lh teszt 13. napon akkor csak a 14.napon van ovu, az meg már 6 nap a spermiumnak, gyakorlatilag nulla az esélye. Sőt mondok reálisabbat, nem írtad meddig tesztelgettél, de lehet másnap még pozi volt a teszt vagy nem sikerült egyből repedni és 2-3 nappal később sikerült csak neki. De ez csak akkor állja meg a helyét, ha voltatok is együtt. Mert ugye te itt most csak az általad gondolt időpontot írtad, hogy ovuig csak akkro voltatok együtt.


Mondjuk végül is nem számít, terhes vagy, de valószínűbb, hogy később repedt a tüsző és egy következő aktusból sikerült.


Halk gratula és a lehető legjobbakat kívánom :)

2022. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De, utána is együtt voltink, csak már nem emlékszem pontosan melyik napon. De úgy tudom a pete csak 1 napig marad életképes. Amúgy a 12. napon volt pozi a teszt, ezért gondolom h a 13. napon ovuláltam.

Köszi!

2022. jún. 16. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor esélyesebb, hogy 12. napon ovuláltál a pozi tesztes napon. mert ugye átlagosan 12 órán belül reped a tüsző, ami jelentheti azt is, hogy pár órával utána már repedt :D Vagy 13. napon repedt és utána még van 24 óra a megtermékenyülésre. 8. napi együttlét az nagyon nagyon kicsi valószínűséggel lehetséges, még akkor is, ha a pozi tesztes napon megrepedt a tüsző. Én még hajlok mindig arra, hogy inkább később repedt és a következő aktus volt a nyerő, pláne, hogy a tegnap esti teszted olyan nagyon halványka volt. 14. dpo-n erősebbek szoktak lenni a tesztek, mint a másnap reggelid, ez is utalhat egy két nappal későbbi ovura.


Jaj, de miért is olyan fontos? Örüljünk a babának :D

2022. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem “fontos”, csak meglepődtem, aztán meg ti kérdeztétek. :)
2022. jún. 16. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
:D Mindegy is, jó egészséget nektek :)
2022. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!