Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy beteg lenne a születendő gyermek? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Ha az egyik szülő epilepsziás, a másik pedig hordozó (az ő egyik szülője az, de ő maga nem lett az). Tudom genetikust kell megkérdeznem, de amig oda nem jutok el addig itt érdeklődnék.
2022. jún. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám epilepsziás,apukám apukája szintén az volt, apukám nem.

3an vagyunk tesok,egyikünk se lett epilepsziás!

2022. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Én azt olvastam hogy 15% az esélye ha mindkét szülő az, ha nem akkor kevesebb nyilván. Akkor ez nem fog eltántoritani a teherbeeséstől, de ezt a lelkem mélyén éreztem is.
2022. jún. 16. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
De az egyik genetikai okok miatt lett epilepsziás? Én például agyverzessel születtem, tehát nem genetika így nem is kellett félnem hogy tovább adom.
2022. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem agyvérzés miatt, gyerekkorban egyszercsak kijött.
2022. jún. 16. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!