Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újdonsült lh tesztelőként...

Újdonsült lh tesztelőként kérdezem, pozitív ez már? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Először csinálok ilyen rossmanos lh tesztet. 14. Nap, hasszurka, nyák is pipa mai napra.

Ez szokott erősebb lenni, vagy már pozitívnak mondható és mindent bele mára nekünk? :)

Köszönöm!

[link]



2022. jún. 19. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már pozitív
2022. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv!
2022. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív, viszont ovuláció akkor van, amikor elkezd negatív lenni, szóval egy ilyen teszt után valószínűleg holnap.
2022. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pozitív. mindent bele! 😁 ha a holnapi már negatív, az az 1. dpo :)
2022. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek :)))
2022. jún. 19. 16:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap és tegnapelőtt is együtt voltunk a férjemmel.

A felső teszt a tegnap déli, amit már feltöltöttem, a középső tegnap esti, a legalsó pedig ma déli.

Mit gondoltok?

[link]

Itt meg a felso a tegnapi, az alsó a mai, kivettem belőle a tegnap estit.

[link]


Lehet hogy meg csak most fog megrepedni a tüsző?

Ha igen, akkor rossz, hogy három napig egymás után együtt vagyunk/voltunk. Mert ugye 2 naponkentit javasolnak.

2022. jún. 20. 17:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezeket a képeket meg délben fotóztam, így az alsó, akkor friss volt, lehet megtévesztő lehetett, hogy a többi már jóval szaradas után.

Most lefotoztam megint mindhármat ugyanabban a sorrendben. Valóban a ma déli a legerősebb eddig ugye?

[link]

2022. jún. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!