Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után mikor...

Kémiai terhesség után mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki már túl van egy vagy (sajnos) több kémiai terhesség Nektek mikor jött össze baba? :)



2022. jún. 22. 17:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Erre én is kiváncsi lennék !
2022. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly nyáron volt kémia terhességem/korai vetélésem, orvosa válogatja hogy minek nevezi. 2 hét késéssel jött meg, de ultrahangon felritkuláson kívül nem látszott semmi más, szóval nagyon hamar véget is ért, ami elindult, csak több idő kellett az ürülés beindulásához.

Azt mondták, nem szükséges várnunk a próbálkozással, már a következő menstruációm se jött meg. Problémamentes terhességből 6 hete született egészségesen a kisbabám.

Kívánom, hogy nektek is hamar összejöjjön! :)

2022. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2 kémiai terhességem volt 6 hónap alatt, a második után pontosan egy évvel estem teherbe.
2022. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nektek esetleg írtak fel gyógyszert vagy bármit?

Igazából azért tettem fel ezt a kérdést mert februárban én is túl estem egy kémiai terhességen és nekem csak annyit mondott a doki, hogy nyugodtan mehet a buli tovább és a vitamint ne hagyjam abba.

De ezen kívül nekem semmit nem mondott :)

2022. jún. 22. 17:48
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 2 vetélésem volt és most 1 kémiai. A vetélések miatt kell szólnom ha ismét pozi lenne a teszt. Akkor kapok progit,vérhigítót. A mostani kémiainál én nem kértem progit mert tudtam ,hogy ez sem lesz életképes. De ezen kívűl semmit sem adott. Aspirin protect amit most dicsérnek a nődokik és aminek talán bízonyított hatása van a vetélés elkerülésében.nálam nem működik.
2022. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nálam nem foglalkoztak vele. Azt mondta a nőgyógyász, hogy ez benne van a pakliban. Ha 3x előfordul egymás után, akkor majd elküldenek vizsgálatokra. Szerencsére nem volt harmadik. Azóta eltelt majdnem 10 év, és csak problémamentes terhességeim voltak azóta.
2022. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5/ Sajnálom, de remélem neked is hamar össze jön.


6/ ez szuper hír, hogy azóta probléma mentes volt minden. Most én is bízom benne, hogy ez nem kémiai lesz, tegnapra vártam/ nem vártam és még nem jött meg de kívánom, hogy ne is.. és azaz ok egy baba legyen :)

tesztelni még nem teszteltem még várok pár napot.

2022. jún. 22. 18:15
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai utáni második ciklus sikerült. :)
2022. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Olyan jó ezeket olvasni! :)

Remélem hogy hamarosan én is büszke anyuka leszek 🤞🏼

2022. jún. 22. 20:03
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Januárban volt kémiai terhességem, pozitív teszt után 1 héttel megjött. Márciusban aztán ismét pozitív lett, és jelenleg 18 hetes vagyok.
2022. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!