Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási barnázás meddig...

Beágyazódási barnázás meddig tart és milyen mennyiségben normális? Kísérheti menstruáció szerű hasfájdalom illetve hány napra vagy hétre jelentkezhet az együttlét után?

Figyelt kérdés

#teherbeesés #barnázás #Terheség fennálása
2022. jún. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás időszakában jelentkezhet, tehát a megtermékenyítést követő kb 5. naptól 10. napig.


Egyáltalán nem biztos, hogy egyébként jelentkezik ilyen tünet. Rendszerint csak néhány csepp vér van és nem barnás folyás.


Menstruáció szerű hasi fájdalom inkább pms tünet, vagy ha éppen aktuális a vérzés, akkor annak érkezését jelzi.


Könnyebb lenne amúgy választ adni, ha leírnád, hogy mikor kellene megjönnie, mikor voltatok együtt, követed-e a peteérésedet, illetve babaprojektben vagytok, vagy csak félsz, hogy becsúszott egy baba.

2022. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenkinél van, de nálam volt.


Nekem feltételezett ovulációt követően 8-9. nappal kezdődött, olyan 3 napig tartott. Menstruációs görccsel, barnás folyással, talán pici pirossal.

Őszintén én nem tudtam, hogy ez létező dolog, így azt hittem csak felborult a ciklusom és épp megjönni készül :)

2022. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem két pötty barnás csepp jelezte a wc papíron a beágyazódást, de fájdalomra nem emlékszem!


Akkor nem is gondoltam rá, csak később raktam össze a részleteket!


Babát terveztek?

2022. jún. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 terhességből 1nél volt nekem


Reggel mikor felkeltem, egy kb 200-asnyi barnázás volt a fehérneműmön és ennyi. Kerek 1 héttel a nemvárt elött.


Én azt hittem, elöbb fog megjönni (mindig barnázással kezdek). De aztán csak nem jött, így 2 nap késésnél teszteltem. Onnantól jöttek csak a tünetek. Beágyazódásnál semmi nem volt.

2022. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!