Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett lett...

Fogamzásgátló mellett lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
A fő kérdés az hogy ugye fog.gatlo mellett nem menstruacio van hanem megvonasos verzes. Ha esetleg terhes lennek mellette, a megvonasos verzes akkor is jelentkezik, vagy ugyan ugy mint a menstruacio elmaradna?

2022. jún. 25. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, de nem jellemző az sem 100%-os védekezés. Ha meg valaki össze-vissza szedi, ha probléma van, és nem alkalmaz kiegészítő védekezést a betegtájékoztató szerint, akkor borítékolható. Az hogy lesz -e vérzés az változó.

Hosszabb fogamzásgátló szedés mellett előfordul, hogy egy idő után megszűnik a megvonásos vérzés, de ez sem jelent feltétlen terhességet.

2022. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016-ban Yadine fogamzásgátlót szedtem. Nem igazán fordult elő hogy elfelejtettem bevenni egy kezemen meg tudom számolni valamint ha elő is fordult azonnal bevettem amint eszembe jutott. Ennek ellenére az év júliusában mikor meg kellett volna jönnie nem jött meg. 4 nap késésnél tűnt fel hogy valami nem stimmel. Pozitív lett a teszt viszont egy hétre rá rózsaszín folyásom lett ami nem akart elmúlni. Uh-n hetekig nem láttak semmit végül kiderült hogy méhen kívül van. Akkor nagyon megviselt lelkileg főleg mert nem kívánt terhesség volt és még az egyik petevezetékemet is vitte magával. Azóta nem vagyok hajlandó fogamzásgátlót szedni, csak is az óvszerben bízok. Feltételezem hogy ha jó helyen lett volna egyáltalán nem jelentkezik vérzés
2022. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!